Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Inter-Tech BP-4708-NVMe Moederkaart Groen
Artikelnummer
88887407
Login for pricing
Op voorraad
Inter-Tech BP-4708-NVMe, Moederkaart, Groen, 2.5/3.5", SATA, SAS, 2.5"
Inter-Tech BP-4708-NVMe Moederkaart Groen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | 88887407 |
|---|---|
| EAN | 4260455649537 |
| Merk | Inter-Tech |
| Availability | Y |
Inter-Tech BP-4708-NVMe. Soort: Moederkaart, Kleur van het product: Groen, HDD omvang: 2.5/3.5". Gewicht: 135 g. Gewicht verpakking: 235 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Moederkaart |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| HDD omvang | 2.5/3.5" |
| HDD interface | SATA |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Kleur van het product | Groen |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal ondersteunde SSD's | 8 |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| SSD interfaces | SAS |
| Technische details | |
| Soort | Moederkaart |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| HDD omvang | 2.5/3.5" |
| HDD interface | SATA |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Kleur van het product | Groen |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 135 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 235 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Inter-Tech BP-4708-NVMe Moederkaart Gr...
Login for pricing
|
ICY BOX IB-2242U2K 13,3 cm (5.25"...
Login for pricing
|
Icy Dock MB994SK-1B drive bay panel Zw...
Login for pricing
|
Icy Dock MB994SP-4S drive bay panel Zw...
Login for pricing
|
Icy Dock MB994SP-4SB-1 drive bay panel...
Login for pricing
|
Popular
Icy Dock MB994IKO-3SB drive bay panel...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
88887407
|
IB-2242U2K
|
MB994SK-1B
|
MB994SP-4S
|
MB994SP-4SB-1
|
MB994IKO-3SB
|
| Merk |
Inter-Tech
|
Icy Box
|
Icy Dock
|
Icy Dock
|
Icy Dock
|
Icy Dock
|





