Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Inter-Tech 88887405 drive bay panel Moederkaart Groen
Artikelnummer
88887405
Inter-Tech 88887405 drive bay panel Moederkaart Groen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | 88887405 |
|---|---|
| EAN | 4260455649476 |
| Merk | Inter-Tech |
| Availability | Y |
Inter-Tech 88887405. Soort: Moederkaart, Kleur van het product: Groen, HDD omvang: 2.5/3.5". Gewicht: 70 g. Gewicht verpakking: 240 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Moederkaart |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| HDD omvang | 2.5/3.5" |
| HDD interface | SATA |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Kleur van het product | Groen |
| Compatibele producten | 1U-1404, 2U-2404, 2U-2408, 2U-2412, 3U-3416, 4U-4408, 4U-4416, 4U-4420, 4U-4424 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Aantal ondersteunde SSD's | 4 |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| SSD interfaces | SAS |
| Technische details | |
| Soort | Moederkaart |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| HDD omvang | 2.5/3.5" |
| HDD interface | SATA |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Kleur van het product | Groen |
| Compatibele producten | 1U-1404, 2U-2404, 2U-2408, 2U-2412, 3U-3416, 4U-4408, 4U-4416, 4U-4420, 4U-4424 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 70 g |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 240 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Inter-Tech 88887405 drive bay panel Mo...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Zwarte Aluminum 5,25 inch...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 2-Bay 2,5 inch Hot-Swappa...
Login for pricing
|
ICY BOX IB-2227StS 8,89 cm (3.5")...
Login for pricing
|
ICY BOX IB-173SSK 13,3 cm (5.25")...
Login for pricing
|
Icy Dock MB991SK-B drive bay panel Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
88887405
|
DRW150SATBK
|
HSB220SAT25B
|
IB-2227STS
|
IB-173SSK
|
MB991SK-B
|
| Merk |
Inter-Tech
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Icy Box
|
Icy Box
|
Icy Dock
|





