Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Ultra long range outdoor Fast Ethernet PoE+ extender kit, verlengt PoE tot 1000 m, 1× PD-poort tot 95W, IEEE 802.3bt (4PPoE) compatibel, IP67 wateren stofdicht, set van 2 modules, kunststof, grijs, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
Artikelnummer
561952
Login for pricing
Niet op voorraad
Ultra long range outdoor Fast Ethernet PoE+ extender kit, verlengt PoE tot 1000 m, 1× PD-poort tot 95W, IEEE 802.3bt (4PPoE) compatibel, IP67 wateren stofdicht, set van 2 modules, kunststof, grijs, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
- Uiterst hoge PoE-bereik en weerbestendige behuizing ideaal voor IP-camera-installaties
- IP67-geclassificeerd, stofdicht en waterdicht
- Levert data tot 1000 m (3280 ft.) zonder pakketverlies
- Kit bevat twee modules voor maximale afstands mogelijkheden
- Compatibel met IEEE 802.3bt/at/af-conforme powered devices (PD) zoals netwerkcamera's, draadloze toegangspunten, VoIP-telefoons en meer
- Ondersteunt 10/100 Mbps datarates
- Kortsluit-, overbelastingsen hoogspanningsbescherming
- Vereist geen aanvullende voeding; haalt stroom rechtstreeks uit de PoE-ingang
- Compatibel met IEEE 802.3bt/at/af-conforme PoE-injectoren en PoE-switches (PSE)
- Plug-and-play installatie; geen configuratie vereist
- Volledig NDAA-conform
- Drie jaar garantie
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | 561952 |
|---|---|
| EAN | 0766623561952 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | N |
Ultra Lange Afstand Power over Ethernet Extensie / Repeater / Versterker tot 1.000 m (3.280 ft.) - zelfs in zware buitomstandigheden
De Intellinet Ultra Long Range Outdoor Fast Ethernet PoE+ Extender Kit verlengt de verbinding tot 1.000 m (3.280 ft.) via Cat5e of Cat6 kabel. Tot 30 watt output, ideaal voor krachtige PoE-apparaten.
Ontworpen voor Buitengebruik
Deze PoE+ extender heeft een IP67-classificatie en een temperatuur bereik van -10 tot 55°C, perfect voor zware omstandigheden.
Power over Ethernet 802.3bt-ingang, 802.3at/af-uitgang
Ondersteunt IEEE 802.3bt met tot 95 W input, levert tot 30 W voor 802.3at-apparaten en 15 W voor 802.3af-apparaten.
Verminderde Bedrading Kosten
Vermijdt de kosten van AC-voeding naar een access point of netwerkcamera door gebruik te maken van bestaande Cat5e/6/6a kabels.
Veilige Bescherming voor Duurzaam Netwerkapparatuur
De auto-sensing technologie beschermt tegen kortsluiting, overbelasting en hoge spanningen.
Eenvoudige Installatie met Cascading Power
Verbind de PoE In poort met je PoE-injector en de PoE Out poort met het PoE-apparaat. Inclusief twee modules voor maximale afstand.
De Intellinet Ultra Long Range Outdoor Fast Ethernet PoE+ Extender Kit verlengt de verbinding tot 1.000 m (3.280 ft.) via Cat5e of Cat6 kabel. Tot 30 watt output, ideaal voor krachtige PoE-apparaten.
Ontworpen voor Buitengebruik
Deze PoE+ extender heeft een IP67-classificatie en een temperatuur bereik van -10 tot 55°C, perfect voor zware omstandigheden.
Power over Ethernet 802.3bt-ingang, 802.3at/af-uitgang
Ondersteunt IEEE 802.3bt met tot 95 W input, levert tot 30 W voor 802.3at-apparaten en 15 W voor 802.3af-apparaten.
Verminderde Bedrading Kosten
Vermijdt de kosten van AC-voeding naar een access point of netwerkcamera door gebruik te maken van bestaande Cat5e/6/6a kabels.
Veilige Bescherming voor Duurzaam Netwerkapparatuur
De auto-sensing technologie beschermt tegen kortsluiting, overbelasting en hoge spanningen.
Eenvoudige Installatie met Cascading Power
Verbind de PoE In poort met je PoE-injector en de PoE Out poort met het PoE-apparaat. Inclusief twee modules voor maximale afstand.
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Duplex systeem | Volledig |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Bekabelingstechnologie | 10/100 |
| Ondersteundende kabel types | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Maximale afstand | 1000 m |
| Kleur van het product | Wit |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Overbelasting, Kortsluiting |
| LED-indicatoren | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Type verpakking | Doos |
| Poorten & interfaces | |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 1 |
| Energie | |
| Uitgangsvermogen | 30 W |
| Vermogensverbruik (max) | 0,7 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,4 W |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 155 g |
| Breedte | 29 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,4 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Intellinet Ultra long range outdoor Fa...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 5025-281 PoE adapter & injector
Login for pricing
|
Cisco CP-8832-POE= PoE adapter & i...
Login for pricing
|
Bestseller
Airtame AT-PoE Gigabit Ethernet 5 V
Login for pricing
|
Bosch NPD-6001B Fast Ethernet 57 V
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Industrial Gigabit PoE Sp...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
561952
|
5025-281
|
CP-8832-POE=
|
AT-POE
|
NPD-6001B
|
POESLT1G48V
|
| Merk |
Intellinet
|
Axis
|
Cisco
|
AIRTAME
|
Bosch
|
StarTech.com
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
n.v.t.
|
2
|
1
|
1
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





