Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Power over Ethernet (PoE) injector, 1 poort, 48V DC, IEEE 802.3af, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
Artikelnummer
524179
Login for pricing
Op voorraad
Power over Ethernet (PoE) injector, 1 poort, 48V DC, IEEE 802.3af, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
Intellinet Power over Ethernet (PoE) injector, 1 poort, 48V DC, IEEE 802.3af, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie is te bestellen in veelvoud van 1
- Ideaal wanneer AC-stroom niet beschikbaar is
- Afstandsondersteuning: tot 100 m (328 ft.)
- Vermogen tot 15,4 Watt
- Ondersteunt alle IEEE 802.3af-conforme PoE-apparaten (draadloze LAN-toegangspunten en bruggen, VoIP (Voice over Internet Protocol) telefoons, IP-surveillancecamera's)
- Ondersteunt IEEE 802.3af-detectie en bescherming tegen kortsluiting, overbelasting en hoge spanning
- Volledige kracht Class 3 PoE-ontwerp
- Ventilatorloos ontwerp ideaal voor stille werking
- Volledig NDAA-conform
- Drie jaar garantie
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | 524179 |
|---|---|
| EAN | 0999993364209 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
Verlaag kosten door gebruik te maken van bestaande Cat5-kabel voor zowel stroom als data
De Power over Ethernet Injector van Intellinet Network Solutions stelt u in staat om uw IEEE 802.3af-conforme producten aan te sluiten op een niet-PoE LAN-switchpoort. De injector kan worden gebruikt om een draadloos toegangspunt, IP-telefoon, netwerkcamera of elk apparaat dat gevoed wordt door IEEE 802.3af (PD) aan een switch te koppelen.
Verlaag bekabelingskosten
Geen noodzaak om AC-stroomlijnen aan te leggen voor uw draadloze toegangspunt, netwerkcamera of IP-telefoon. Sluit eenvoudig de PoE Injector aan op de LAN-switchpoort en gebruik de bestaande Cat5-bekabeling om zowel DC-stroom te leveren als data over te dragen.
Behoud bestaande investeringen
Ondersteunt uw bestaande LAN-switch de nieuwe IEEE 802.3af PoE-standaard niet? Laat dat u er niet van weerhouden om de voordelen te realiseren van het leveren van DC-stroom via de bestaande Cat5 Ethernet-bekabeling. Gebruik de Model 503389 PoE Injector totdat u uw LAN-switch kunt upgraden naar een model dat de IEEE 802.3af PoE-standaard ondersteunt.
Bescherm uw apparatuur
Aangezien u nu DC-stroom naar uw netwerkapparatuur voert via de Cat5-bekabeling, moet u ervoor zorgen dat de producten beschermd zijn tegen stroomproblemen. De PoE Injector is ontworpen om apparatuur te beschermen tegen kortsluitingen (kort GRND), stroomoverbelasting (meer dan 450 mA) en hoge spanningen (spanning die 52 V overschrijdt).
De Power over Ethernet Injector van Intellinet Network Solutions stelt u in staat om uw IEEE 802.3af-conforme producten aan te sluiten op een niet-PoE LAN-switchpoort. De injector kan worden gebruikt om een draadloos toegangspunt, IP-telefoon, netwerkcamera of elk apparaat dat gevoed wordt door IEEE 802.3af (PD) aan een switch te koppelen.
Verlaag bekabelingskosten
Geen noodzaak om AC-stroomlijnen aan te leggen voor uw draadloze toegangspunt, netwerkcamera of IP-telefoon. Sluit eenvoudig de PoE Injector aan op de LAN-switchpoort en gebruik de bestaande Cat5-bekabeling om zowel DC-stroom te leveren als data over te dragen.
Behoud bestaande investeringen
Ondersteunt uw bestaande LAN-switch de nieuwe IEEE 802.3af PoE-standaard niet? Laat dat u er niet van weerhouden om de voordelen te realiseren van het leveren van DC-stroom via de bestaande Cat5 Ethernet-bekabeling. Gebruik de Model 503389 PoE Injector totdat u uw LAN-switch kunt upgraden naar een model dat de IEEE 802.3af PoE-standaard ondersteunt.
Bescherm uw apparatuur
Aangezien u nu DC-stroom naar uw netwerkapparatuur voert via de Cat5-bekabeling, moet u ervoor zorgen dat de producten beschermd zijn tegen stroomproblemen. De PoE Injector is ontworpen om apparatuur te beschermen tegen kortsluitingen (kort GRND), stroomoverbelasting (meer dan 450 mA) en hoge spanningen (spanning die 52 V overschrijdt).
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat5 |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 52 V |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Overbelasting, Kortsluiting |
| Veiligheid | SCP |
| LED-indicatoren | Nee |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Certificering | FCC Class B, Part 15, CE 89/336/EEC, UKCA, NDAA |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Energie | |
| Output current | 0,35 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 48 V |
| Stroomvoorziening | 15.4 W |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 52 V |
| Stroom | 0.45 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC Class B, Part 15, CE 89/336/EEC, UKCA, NDAA |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Maat | 5,08 cm (2") |
| Gewicht | 140 g |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Veiligheid | SCP |
| Stroomvoorziening | 15.4 W |
| Stroom | 0.45 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Maat | 5,08 cm (2") |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Intellinet Power over Ethernet (PoE) i...
Login for pricing
|
Bestseller
D-Link DPE-101GI PoE adapter & inj...
Login for pricing
|
Microconnect POEINJ-15W PoE adapter &a...
Login for pricing
|
LogiLink POE004 PoE adapter & inje...
Login for pricing
|
Longshine LCS-P302 PoE adapter & i...
Login for pricing
|
LevelOne POI-3014 PoE adapter & in...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
524179
|
DPE-101GI
|
POEINJ-15W
|
POE004
|
LCS-P302
|
POI-3014
|
| Merk |
Intellinet
|
D-LINK
|
MicroConnect
|
LogiLink
|
Longshine
|
LevelOne
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|





