Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6a, FTP, 8-poorts, desktop, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, zwart
Artikelnummer
720908
Login for pricing
Op voorraad
Patchpaneel, Cat6a, FTP, 8-poorts, desktop, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, zwart
Intellinet Patchpaneel, Cat6a, FTP, 8-poorts, desktop, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Solide en betrouwbare aansluitingen voor koperen kabels, met vergulde jackcontacten
- Top-entry punch-down blokken om de installatie te vereenvoudigen
- Compatibel met Krone punch-down gereedschappen
- Ondersteunt 23 tot 26 AWG gestripte en massieve draden
- Voor gebruik met volledig afgeschermde twisted pair (FTP) Cat6a netwerkkabel
- Ideaal voor Ethernet, Fast Ethernet en Gigabit Ethernet netwerktoepassingen
- UL-gecertificeerd
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 720908 |
|---|---|
| EAN | 0766623720908 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
Cat6a Afgeschermde Desktop Patch Paneel - juiste netwerkverbindingen, geen rack of kast nodig
Het Intellinet Network Solutions Cat6a Afgeschermde Desktop Patch Paneel helpt IT-medewerkers een Cat6a-netwerk te creëren. Geschikt voor afgeschermde twisted-pair Cat6a-kabels en compatibele Krone-tools voor snelle aansluiting.
Het Intellinet Network Solutions Cat6a Afgeschermde Desktop Patch Paneel helpt IT-medewerkers een Cat6a-netwerk te creëren. Geschikt voor afgeschermde twisted-pair Cat6a-kabels en compatibele Krone-tools voor snelle aansluiting.
| Netwerk | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Ondersteundende kabel types | Cat6a |
| AWG draad omvang | 23/24/25/26 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Aantal poorten | 8 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Certificering | CE FCC ISO/IEC 11801 ANSI/TIA |
| Certificaten | |
| Certificering | CE FCC ISO/IEC 11801 ANSI/TIA |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | -40 - 70 procent |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 90 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 109 mm |
| Gewicht | 587 g |
| Diepte | 44 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Certificering | CE FCC ISO/IEC 11801 ANSI/TIA |
| Technische details | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 60 °C |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
You may also be interested in
| Product |
Intellinet Patchpaneel, Cat6a, FTP, 8-...
Login for pricing
|
Microconnect PP-027 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Popular
Equip 227308 patch paneel
Login for pricing
|
Bestseller
Equip 208014 patch paneel 1U
Login for pricing
|
LogiLink NP0018 patch paneel
Login for pricing
|
LogiLink NP0017A patch paneel 1U
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
720908
|
PP-027
|
227308
|
208014
|
NP0018
|
NP0017A
|
| Merk |
Intellinet
|
MicroConnect
|
EQUIP
|
EQUIP
|
LogiLink
|
LogiLink
|
| Aantal poorten |
8
|
24
|
8
|
12
|
8
|
12
|
| Montage |
n.v.t.
|
Rack mounting
|
n.v.t.
|
Rack mounting
|
n.v.t.
|
Rack mounting
|
| Rackcapaciteit |
n.v.t.
|
1U
|
n.v.t.
|
1U
|
n.v.t.
|
1U
|





