Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6a, FTP, 24-poorts, 1U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, grijs
Artikelnummer
720854
Login for pricing
Op voorraad
Patchpaneel, Cat6a, FTP, 24-poorts, 1U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, grijs
Intellinet Patchpaneel, Cat6a, FTP, 24-poorts, 1U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, grijs is te bestellen in veelvoud van 1
- Solide en betrouwbare aansluitingen voor koperen kabels, met vergulde jackcontacten
- Top-entry punch-down blokken vereenvoudigen de installatie
- Compatibel met Krone punch-down gereedschappen
- Ondersteunt 22 tot 24 AWG gestripte en massieve draad
- Voor gebruik met volledig afgeschermde twisted pair (FTP) Cat6a netwerkkabel
- Ideaal voor Ethernet, Fast Ethernet en Gigabit Ethernet netwertoepassingen
- Voldoet aan 19"" rackmount normen
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 720854 |
|---|---|
| EAN | 0766623720854 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
Het Intellinet Network Solutions Cat6a Afgeschermde Patch Paneel helpt IT-medewerkers bij het creëren van het juiste Cat6a-conforme netwerk voor hun organisatie. Of het nu gaat om het bekabelen van aansluitpunten voor alle in aanmerking komende apparatuur of het toevoegen van meer poorten aan het netwerk met de nieuwste beschikbare Ethernet-kabelstandaard, het Cat6a Afgeschermde Patch Paneel maakt de evolutie van uw netwerk mogelijk. Het paneel is ontworpen voor volledig afgeschermde twisted-pair Cat6a-kabels, en compatibele Krone punch-down gereedschappen helpen om poorten snel te bekabelen. Het Intellinet Network Solutions Cat6a Afgeschermde Patch Paneel voldoet aan de huidige industrienormen en is 19"-rack compatibel.
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat6a |
| Kabelafscherming | F/UTP (FTP) |
| AWG draad omvang | 22/24 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Aantal poorten | 24 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | UL, CE |
| Certificaten | |
| Certificering | UL, CE |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 44,3 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Diepte | 98,5 mm |
| Breedte | 482 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | UL, CE |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
You may also be interested in
| Product |
Intellinet Patchpaneel, Cat6a, FTP, 24...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 24-poorts 1U in een rek t...
Login for pricing
|
Microconnect PP-004 patch paneel 1U
Login for pricing
|
New
Microconnect PP-003 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Microconnect PP-013 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Popular
Equip 326316 patch paneel 1U
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
720854
|
C6PANEL24
|
PP-004
|
PP-003
|
PP-013
|
326316
|
| Merk |
Intellinet
|
StarTech.com
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
EQUIP
|
| Aantal poorten |
24
|
24
|
24
|
24
|
24
|
16
|
| Montage |
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
| Rackcapaciteit |
1U
|
n.v.t.
|
1U
|
1U
|
1U
|
1U
|





