Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6, wandmontage, UTP, 12-poorts, zwart
Artikelnummer
560269
Intellinet Patchpaneel, Cat6, wandmontage, UTP, 12-poorts, zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Solide en betrouwbare aansluitingen voor koperen bekabeling met vergulde jackcontacten
- Compatibel met zowel 110 als Krone punch down gereedschap
- Ondersteunt 22 tot 26 AWG gestrand en massief draad
- Voor gebruik met ongepantserde twisted pair (UTP) Cat6 netwerkkabel
- Cat6-prestaties voldoen aan de ANSI/TIA/EIA 568 B.2-1 standaard
- Ideaal voor Ethernet, Fast Ethernet en Gigabit Ethernet netwertoepassingen
- Verbindt RJ45-poorten met een netwerk
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 560269 |
|---|---|
| EAN | 0807031777426 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
Wandmontage Patch Paneel
Het Intellinet Network Solutions Wandmontage Patch Paneel helpt de integriteit van uw gegevens te behouden en stelt u in staat om snel de poorttoewijzing van elk apparaat dat aan uw netwerk is gekoppeld te wijzigen. Dit patch paneel biedt gemakkelijke toegang tot poorten en kan worden gemonteerd aan een muur, bureau of op elke geschikte plaats waar een rack niet kan worden opgesteld. Met Cat6-prestaties die voldoen aan de ANSI/TIA/EIA 568 B.2-1 standaard en ondersteuning voor onbeschermde Cat6-kabel, voldoet dit patch paneel aan de huidige industrienormen voor verbeterde ondersteuning van wat mogelijk is in uw netwerk.
Het Intellinet Network Solutions Wandmontage Patch Paneel helpt de integriteit van uw gegevens te behouden en stelt u in staat om snel de poorttoewijzing van elk apparaat dat aan uw netwerk is gekoppeld te wijzigen. Dit patch paneel biedt gemakkelijke toegang tot poorten en kan worden gemonteerd aan een muur, bureau of op elke geschikte plaats waar een rack niet kan worden opgesteld. Met Cat6-prestaties die voldoen aan de ANSI/TIA/EIA 568 B.2-1 standaard en ondersteuning voor onbeschermde Cat6-kabel, voldoet dit patch paneel aan de huidige industrienormen voor verbeterde ondersteuning van wat mogelijk is in uw netwerk.
| Netwerk | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Aantal poorten | 12 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL E157358 |
| Certificaten | |
| Certificering | UL E157358 |
| Certificaten van naleving | RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 380 g |
| Diepte | 254 mm |
| Breedte | 82 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL E157358 |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | RoHS, UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Intellinet Patchpaneel, Cat6, wandmont...
Login for pricing
|
Microconnect PP-027 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Popular
Equip 227308 patch paneel
Login for pricing
|
ROLINE Cat.6 19"-Keystone Patch P...
Login for pricing
|
LogiLink NP0018 patch paneel
Login for pricing
|
LogiLink NP0017A patch paneel 1U
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
560269
|
PP-027
|
227308
|
26.11.0357
|
NP0018
|
NP0017A
|
| Merk |
Intellinet
|
MicroConnect
|
EQUIP
|
Roline
|
LogiLink
|
LogiLink
|
| Aantal poorten |
12
|
24
|
8
|
n.v.t.
|
8
|
12
|
| Montage |
Rack mounting
|
Rack mounting
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Rack mounting
|
| Rackcapaciteit |
n.v.t.
|
1U
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1U
|





