Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6, FTP, 24-poorts, 1U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, grijs
Artikelnummer
720014
Login for pricing
Op voorraad
Patchpaneel, Cat6, FTP, 24-poorts, 1U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, grijs
Intellinet Patchpaneel, Cat6, FTP, 24-poorts, 1U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, grijs is te bestellen in veelvoud van 1
- Top-entry punch-down blokken vereenvoudigen de installatie
- Compatibel met Krone punch-down gereedschappen
- Ondersteunt 24 tot 26 AWG geslagen en massieve draden
- Voor gebruik met volledig afgeschermde twisted pair (FTP) Cat6 netwerkkabel
- Ideaal voor Ethernet, Fast Ethernet en Gigabit Ethernet netwerktoepassingen
- Voldoet aan 19"" rackmount normen
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 720014 |
|---|---|
| EAN | 0766623720014 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
De ruggengraat van uw netwerk is essentieel voor het succes van uw organisatie. Vertrouw op Intellinet Network Solutions voor Patch Panels die de integriteit van uw gegevens waarborgen. Het Patch Panel stelt u in staat om snel de poorttoewijzing van elk apparaat dat aan uw netwerk is aangesloten te wijzigen. Ons assortiment Patch Panels heeft verschillende poortdichtheden en omvat een complete reeks specificaties – van Cat5e tot Cat6a in zowel ongepantserde als gepantserde varianten. Alle Patch Panels voldoen aan de huidige industrienormen en zijn 19”-rack compatibel.
| Netwerk | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat6 |
| Kabelafscherming | F/UTP (FTP) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Aantal poorten | 24 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | CE, UL |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, UL |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 110 mm |
| Gewicht | 2,16 kg |
| Diepte | 482 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | CE, UL |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Intellinet Patchpaneel, Cat6, FTP, 24-...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 24-poorts 1U in een rek t...
Login for pricing
|
New
Microconnect PP-003 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Microconnect PP-013 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Equip 326316 patch paneel 1U
Login for pricing
|
Popular
Equip 326324 patch paneel 1U
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
720014
|
C6PANEL24
|
PP-003
|
PP-013
|
326316
|
326324
|
| Merk |
Intellinet
|
StarTech.com
|
MicroConnect
|
MicroConnect
|
EQUIP
|
EQUIP
|
| Aantal poorten |
24
|
24
|
24
|
24
|
16
|
24
|
| Montage |
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
Rack mounting
|
| Rackcapaciteit |
1U
|
n.v.t.
|
1U
|
1U
|
1U
|
1U
|





