Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6, 10", UTP, 1U, 12-poorts, zwart
Artikelnummer
720748
Intellinet Patchpaneel, Cat6, 10", UTP, 1U, 12-poorts, zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Cat6 patchpaneel voor 10" kast
- 12-poorts UTP patchpaneel
- Compatibel met 110 en Krone punch down gereedschap
- 1U hoogte
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 720748 |
|---|---|
| EAN | 0766623720748 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
10 inch Cat6 Patch Panel 1U - 12-Poorts Onbeschermd
Dit 10" Cat6 patch panel van Intellinet Network Solutions is ontworpen voor gestructureerde bekabeling in compacte netwerk cabinets. Met een hoogte van 1U en 12 onbeschermde (UTP) poorten ondersteunt het betrouwbare Cat6-prestaties en is het compatibel met zowel 110 als Krone punch-down tools. Een ideale oplossing voor nette, professionele kabelterminatie in 10" rackinstallaties.
Dit 10" Cat6 patch panel van Intellinet Network Solutions is ontworpen voor gestructureerde bekabeling in compacte netwerk cabinets. Met een hoogte van 1U en 12 onbeschermde (UTP) poorten ondersteunt het betrouwbare Cat6-prestaties en is het compatibel met zowel 110 als Krone punch-down tools. Een ideale oplossing voor nette, professionele kabelterminatie in 10" rackinstallaties.
| Netwerk | |
|---|---|
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Aantal poorten | 12 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | UL |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44,5 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Diepte | 28,9 mm |
| Breedte | 254 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
You may also be interested in
| Product |
Intellinet Patchpaneel, Cat6, 10"...
Login for pricing
|
Microconnect PP-004BLANK patch paneel 1U
Login for pricing
|
Popular
Equip 227308 patch paneel
Login for pricing
|
LogiLink NK4042 patch paneel 1U
Login for pricing
|
ROLINE Cat.6 19"-Keystone Patch P...
Login for pricing
|
LogiLink Patch Panel 19" CAT6 24-...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
720748
|
PP-004BLANK
|
227308
|
NK4042
|
26.11.0357
|
NP0004
|
| Merk |
Intellinet
|
MicroConnect
|
EQUIP
|
LogiLink
|
Roline
|
LogiLink
|
| Aantal poorten |
12
|
24
|
8
|
24
|
n.v.t.
|
24
|
| Montage |
Rack mounting
|
Rack mounting
|
n.v.t.
|
Rack mounting
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Rackcapaciteit |
1U
|
1U
|
n.v.t.
|
1U
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





