Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Gigabit Ultra PoE+ injector, 1x 60W poort, IEEE 802.3bt en IEEE 802.3at/af conform, kunststof behuizing, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
Artikelnummer
561235
Login for pricing
Op voorraad
Gigabit Ultra PoE+ injector, 1x 60W poort, IEEE 802.3bt en IEEE 802.3at/af conform, kunststof behuizing, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
Intellinet Gigabit Ultra PoE+ injector, 1x 60W poort, IEEE 802.3bt en IEEE 802.3at/af conform, kunststof behuizing, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie is te bestellen in veelvoud van 1
- Bespaar tijd en geld door gegevens en stroom via bestaande netwerkkabels te leveren
- Stroomoutput tot 60 watt via een vierpaar Cat5of Cat6-netwerkkabel
- Ondersteunt alle IEEE 802.3aten IEEE 802.3af-conforme PoE-apparaten (draadloze LAN-toegangspunten en bruggen, VoIP [Voice over Internet Protocol] telefoons, IP-surveillancecamera's)
- Ondersteuning voor afstanden: tot 100 m (328 ft.)
- Interne voeding
- Ventilatorloos ontwerp ideaal voor stille werking
- Ingebouwde wandmontagegaten en vier rubberen voetjes voor desktopgebruik
- Volledig NDAA-conform
- Drie jaar garantie
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | 561235 |
|---|---|
| EAN | 0766623561235 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
60 Watt aan Vermogen voor het Internet der Dingen (IoT)!
De Intellinet Network Solutions Gigabit High-Power PoE Injector levert tot 60 W met gebruik van alle vier de paren van twisted-pair Cat5 of Cat6 bekabeling om IoT-toepassingen zoals verlichting, sensoren en gebouwautomatisering te ondersteunen. Verpleegoproepsystemen vereisen 30 tot 50 watt aan vermogen. Point-of-sale kaartlezers en printers hebben tot 60 watt nodig. Verlichtingsarmaturen en controllers vereisen 40 tot 50 watt. Thin clients verbruiken tot 50 watt. De Ultra PoE standaard is een uitstekende oplossing voor het leveren van stroom aan deze belangrijke, kritieke systemen. Aangezien er steeds meer nieuwe powered devices op de markt komen, bent u met de Intellinet Network Solutions Gigabit High-Power PoE Injector klaar voor hen.
Volledige Compatibiliteit met Bestaande IEEE 802.3af/at PoE Powered Devices
De Intellinet Network Solutions Gigabit High-Power PoE Injector stelt u in staat om uw IEEE 802.3af/at-conforme producten aan te sluiten op een niet-PoE LAN-switchpoort. De injector kan worden gebruikt om een draadloos toegangspunt, IP-telefoon, netwerkcamera of elk IEEE 802.3af/at-powered device (PD) op een switch aan te sluiten.
Verminderde Bekabelingskosten
Het is niet langer nodig om AC-stroomleidingen aan te leggen voor uw draadloze toegangspunt, netwerkcamera of IP-telefoon. Sluit eenvoudig de PoE Injector aan op de LAN-switchpoort en gebruik de bestaande Cat5 bekabeling om DC-vermogen te leveren en tegelijkertijd data over te dragen.
Bescherm Uw Apparatuur
Zodra DC-vermogen is aangesloten op uw netwerkapparatuur via de Cat5e/6 bekabeling, zorgt de Intellinet Network Solutions PoE Injector ervoor dat uw producten worden beschermd tegen stroomproblemen zoals kortsluitingen (kort GRND), stroomoverbelasting en hoge spanningen.
Wandmontage-optie
Voor volledige installatieflexibiliteit kunt u de injector aan de muur bevestigen via vier ingebouwde bevestigingspunten op het achterpaneel.
De Intellinet Network Solutions Gigabit High-Power PoE Injector levert tot 60 W met gebruik van alle vier de paren van twisted-pair Cat5 of Cat6 bekabeling om IoT-toepassingen zoals verlichting, sensoren en gebouwautomatisering te ondersteunen. Verpleegoproepsystemen vereisen 30 tot 50 watt aan vermogen. Point-of-sale kaartlezers en printers hebben tot 60 watt nodig. Verlichtingsarmaturen en controllers vereisen 40 tot 50 watt. Thin clients verbruiken tot 50 watt. De Ultra PoE standaard is een uitstekende oplossing voor het leveren van stroom aan deze belangrijke, kritieke systemen. Aangezien er steeds meer nieuwe powered devices op de markt komen, bent u met de Intellinet Network Solutions Gigabit High-Power PoE Injector klaar voor hen.
Volledige Compatibiliteit met Bestaande IEEE 802.3af/at PoE Powered Devices
De Intellinet Network Solutions Gigabit High-Power PoE Injector stelt u in staat om uw IEEE 802.3af/at-conforme producten aan te sluiten op een niet-PoE LAN-switchpoort. De injector kan worden gebruikt om een draadloos toegangspunt, IP-telefoon, netwerkcamera of elk IEEE 802.3af/at-powered device (PD) op een switch aan te sluiten.
Verminderde Bekabelingskosten
Het is niet langer nodig om AC-stroomleidingen aan te leggen voor uw draadloze toegangspunt, netwerkcamera of IP-telefoon. Sluit eenvoudig de PoE Injector aan op de LAN-switchpoort en gebruik de bestaande Cat5 bekabeling om DC-vermogen te leveren en tegelijkertijd data over te dragen.
Bescherm Uw Apparatuur
Zodra DC-vermogen is aangesloten op uw netwerkapparatuur via de Cat5e/6 bekabeling, zorgt de Intellinet Network Solutions PoE Injector ervoor dat uw producten worden beschermd tegen stroomproblemen zoals kortsluitingen (kort GRND), stroomoverbelasting en hoge spanningen.
Wandmontage-optie
Voor volledige installatieflexibiliteit kunt u de injector aan de muur bevestigen via vier ingebouwde bevestigingspunten op het achterpaneel.
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Duplex systeem | Volledig |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat5e |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 48 V |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Certificering | FCC , CE |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Energie | |
| Output current | 1,25 A |
| Vermogensverbruik (max) | 60 W |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 48 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC , CE |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UL |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 290 g |
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UL |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Intellinet Gigabit Ultra PoE+ injector...
Login for pricing
|
Popular
D-Link DPE-301GI PoE adapter & inj...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco AIR-PWRINJ6= PoE adapter & i...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco CB-PWRINJ-EU PoE adapter & i...
Login for pricing
|
StarTech.com Industrial Gigabit Ethern...
Login for pricing
|
Microconnect POEINJ-25W-USBC PoE adapt...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
561235
|
DPE-301GI
|
AIR-PWRINJ6=
|
CB-PWRINJ-EU
|
POEINJ30W
|
POEINJ-25W-USBC
|
| Merk |
Intellinet
|
D-LINK
|
Cisco
|
Cisco
|
StarTech.com
|
MicroConnect
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
2
|
2
|
n.v.t.
|
2
|





