Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Gigabit PoE++ injector, 1x 95W poort, IEEE 802.3bt (4PPoE) conform, kunststof behuizing, wandmontage-optie, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
Artikelnummer
561495
Login for pricing
Op voorraad
Gigabit PoE++ injector, 1x 95W poort, IEEE 802.3bt (4PPoE) conform, kunststof behuizing, wandmontage-optie, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie
Intellinet Gigabit PoE++ injector, 1x 95W poort, IEEE 802.3bt (4PPoE) conform, kunststof behuizing, wandmontage-optie, Power Over Ethernet, 3 jaar garantie is te bestellen in veelvoud van 1
- Bespaar tijd en geld door gegevens en stroom via bestaande netwerkkabels te leveren
- Totaal PoE-stroombudget van 95 watt
- Compatibel met IEEE 802.3bt (Ultra-PoE), IEEE 802.3at en IEEE 802.3af
- Kortsluit-, overbelastingsen hoogspanningsbeveiliging
- Ondersteunt alle IEEE 802.3bt-, IEEE 802.3aten IEEE 802.3af-conforme PoE-apparaten (draadloze LAN-toegangspunten en bruggen, VoIP [Voice over Internet Protocol] telefoons, IP-beveiligingscamera's)
- Ondersteuning voor afstanden: tot 100 m (328 ft.)
- Interne voeding
- Wandmontage optie
- Volledig NDAA-conform
- Drie jaar garantie
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | 561495 |
|---|---|
| EAN | 0766623561495 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | Y |
Injecteer 95 Watt aan Vermogen in uw Internet of Things (IoT) of PoE++ Netwerk!
IEEE 802.3bt Conform
De Intellinet Network Solutions Gigabit PoE++ Injector levert tot 95 W door gebruik te maken van alle vier de paren van twisted-pair netwerkkabels om IoT-toepassingen zoals verlichting, sensoren en gebouwautomatisering te ondersteunen. Verpleegoproepsystemen vereisen 30 tot 50 watt aan vermogen. Betaalterminals voor kaarten en printers hebben tot 60 watt nodig. Verlichtingsarmaturen en controllers vereisen 40 tot 50 watt. Sommige gemotoriseerde IP-camera's hebben meer dan 70 watt nodig. De IEEE 802.3bt-standaard is een uitstekende oplossing voor het leveren van stroom aan deze kritieke systemen. Nu er steeds meer nieuwe IEEE 802.3bt-gevoede apparaten op de markt komen, bent u er met een Intellinet Network Solutions PoE++ Injector klaar voor.
Volledige Compatibiliteit met Bestaande IEEE 802.3af/at Power over Ethernet Apparaten
De Intellinet Network Solutions Gigabit PoE++ Injector helpt u uw IEEE 802.3bt/af/at-conforme producten aan te sluiten op een niet-PoE LAN-switchpoort. De injector kan worden gebruikt om een draadloos toegangspunt, IP-telefoon, netwerkcamera of elk IEEE 802.3bt/af/at-gevoed apparaat (PD) aan te sluiten op een switch.
Verminderde Bedrading Kosten
Het is niet langer nodig om AC-stroomleidingen te trekken voor uw draadloze toegangspunt, netwerkcamera of IP-telefoon. Sluit eenvoudig de PoE++ Injector aan op de LAN-switchpoort en gebruik de bestaande netwerkkabels om DC-stroom te leveren en tegelijkertijd gegevens over te dragen.
Beschermde Apparatuur
Zodra DC-stroom is aangesloten op uw netwerkapparatuur via de netwerkkabels, zorgt deze Intellinet Network Solutions PoE++ Injector ervoor dat uw producten zijn beschermd tegen stroomproblemen zoals kortsluitingen (kort GRND), stroomoverbelasting en hoge spanningen.
IEEE 802.3bt Conform
De Intellinet Network Solutions Gigabit PoE++ Injector levert tot 95 W door gebruik te maken van alle vier de paren van twisted-pair netwerkkabels om IoT-toepassingen zoals verlichting, sensoren en gebouwautomatisering te ondersteunen. Verpleegoproepsystemen vereisen 30 tot 50 watt aan vermogen. Betaalterminals voor kaarten en printers hebben tot 60 watt nodig. Verlichtingsarmaturen en controllers vereisen 40 tot 50 watt. Sommige gemotoriseerde IP-camera's hebben meer dan 70 watt nodig. De IEEE 802.3bt-standaard is een uitstekende oplossing voor het leveren van stroom aan deze kritieke systemen. Nu er steeds meer nieuwe IEEE 802.3bt-gevoede apparaten op de markt komen, bent u er met een Intellinet Network Solutions PoE++ Injector klaar voor.
Volledige Compatibiliteit met Bestaande IEEE 802.3af/at Power over Ethernet Apparaten
De Intellinet Network Solutions Gigabit PoE++ Injector helpt u uw IEEE 802.3bt/af/at-conforme producten aan te sluiten op een niet-PoE LAN-switchpoort. De injector kan worden gebruikt om een draadloos toegangspunt, IP-telefoon, netwerkcamera of elk IEEE 802.3bt/af/at-gevoed apparaat (PD) aan te sluiten op een switch.
Verminderde Bedrading Kosten
Het is niet langer nodig om AC-stroomleidingen te trekken voor uw draadloze toegangspunt, netwerkcamera of IP-telefoon. Sluit eenvoudig de PoE++ Injector aan op de LAN-switchpoort en gebruik de bestaande netwerkkabels om DC-stroom te leveren en tegelijkertijd gegevens over te dragen.
Beschermde Apparatuur
Zodra DC-stroom is aangesloten op uw netwerkapparatuur via de netwerkkabels, zorgt deze Intellinet Network Solutions PoE++ Injector ervoor dat uw producten zijn beschermd tegen stroomproblemen zoals kortsluitingen (kort GRND), stroomoverbelasting en hoge spanningen.
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat5, Cat5e |
| Kenmerken | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Maximale afstand | 100 m |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Overspanning, Kortsluiting |
| LED-indicatoren | Data, Power over Ethernet (PoE), Stroom |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u |
| Certificering | CE, FCC A |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Energie | |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 95 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC A |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 502 g |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Data, Power over Ethernet (PoE), Stroom |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Intellinet Gigabit PoE++ injector, 1x...
Login for pricing
|
New
Cisco Aironet 1520 Series Power Inject...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1-poorts Gigabit Midspan...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco CP-8832-POE= PoE adapter & i...
Login for pricing
|
Bestseller
Airtame AT-PoE Gigabit Ethernet 5 V
Login for pricing
|
Microconnect POEINJ-30W-IND PoE adapte...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
561495
|
AIR-PWRINJ1500-2=
|
POEINJ1GW
|
CP-8832-POE=
|
AT-POE
|
POEINJ-30W-IND
|
| Merk |
Intellinet
|
Cisco
|
StarTech.com
|
Cisco
|
AIRTAME
|
MicroConnect
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
n.v.t.
|
2
|
1
|
1
|
n.v.t.
|





