Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP STORE 3PL toetsenbord Thuis/Werk USB QWERTY Zwart
Artikelnummer
A71J9AA#ABB
HP STORE 3PL toetsenbord Thuis/Werk USB QWERTY Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Combineer je pc met een elegant, vernieuwd, kleiner toetsenbord met de vertrouwde indeling, functietoetsen en numerieke toetsen in een ruimtebesparend ontwerp. Vernieuwde toetslampjes laten zien wanneer Caps Lock, Num Lock en Scroll aan of uit zijn.
- Kies een smartcardlezer die handig in het zicht, bovenaan het toetsenbord, is geplaatst zodat u niet vergeet de kaart weer te verwijderen. Compatibiliteit met klasse A, B en C smartcards voorkomt hacks en firmwarewijzigingen in het toetsenbord.
- Geoliede toetsen zorgen voor een stille werkomgeving en de ingebouwde vochtafvoer, waardoor het toetsenbord gemakkelijk te reinigen is, zorgt ervoor dat gemorst vocht en spatten geen probleem zijn.[1]
- Sluit het toetsenbord eenvoudig aan op een USB-poort op uw pc. De meegeleverde USB-kabel van 1,8 m biedt de ruimte om het toetsenbord op uw werkplek te plaatsen waar u wilt.
- Kies voor de zekerheid van een jaar garantie.
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | A71J9AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0198415643803 |
| Merk | HP |
| Availability | Y |
Gedurfd design
Combineer je pc met een elegant, vernieuwd, kleiner toetsenbord met de vertrouwde indeling, functietoetsen en numerieke toetsen in een ruimtebesparend ontwerp. Vernieuwde toetslampjes laten zien wanneer Caps Lock, Num Lock en Scroll aan of uit zijn.
Slimme beveiliging
Kies een smartcardlezer die handig in het zicht, bovenaan het toetsenbord, is geplaatst zodat u niet vergeet de kaart weer te verwijderen. Compatibiliteit met klasse A, B en C smartcards voorkomt hacks en firmwarewijzigingen in het toetsenbord.
Stil en robuust
Geoliede toetsen zorgen voor een stille werkomgeving en de ingebouwde vochtafvoer, waardoor het toetsenbord gemakkelijk te reinigen is, zorgt ervoor dat gemorst vocht en spatten geen probleem zijn.[1]
Werk productiever
Verhoog de productiviteit, kies voor stijlvolle IT met geïntegreerde beveiligingfuncties dankzij het HP USB Slim Smartcard-toetsenbord, dat een ingebouwde smartcardlezer heeft en ontworpen is voor gebruik met de nieuwste HP Business pc's.
Verhoog de productiviteit, kies voor stijlvolle IT met geïntegreerde beveiligingfuncties dankzij het HP USB Slim Smartcard-toetsenbord, dat een ingebouwde smartcardlezer heeft en ontworpen is voor gebruik met de nieuwste HP Business pc's.
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | FCC; RCM; BSMI; EAC; ICES; CULus; KCC; VCCI; TUV; TUV-GS; CE Marking; CSAus; ISO 9241-4 |
| Keyboard key switch technology | Optische schakelaars met laag profiel |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Copilot-toets | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | FCC; RCM; BSMI; EAC; ICES; CULus; KCC; VCCI; TUV; TUV-GS; CE Marking; CSAus; ISO 9241-4 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Minimale systeemeisen | USB Type-A port |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Certificaten van naleving | EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415643803, 198415643858, 198415644121 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198415643803; (ABH) 198415643858; (B13) 198415644121 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 600 g |
| Gewicht | 600 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440,6 x 144,5 x 19,8 mm |
| Verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 463 mm |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Technische details | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Certificaten van naleving | EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415643803, 198415643858, 198415644121 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198415643803; (ABH) 198415643858; (B13) 198415644121 |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 19,8 mm |
| Diepte | 144,5 mm |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10 |
| Breedte | 440,6 mm |
| UNSPSC-code | 43211706 |
| Minimale systeemeisen | USB Type-A port |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP STORE 3PL toetsenbord Thuis/Werk US...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Wireless Combo MK330 toetsenb...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech K270
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K270
Login for pricing
|
Microsoft Wired Desktop 600, DE toetse...
Login for pricing
|
Popular
BakkerElkhuizen S-board 840 US Qwerty
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
A71J9AA#ABB
|
920-003989
|
920-003736
|
920-003052
|
APB-00008
|
BNES840DUS
|
| Merk |
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
Microsoft
|
BakkerElkhuizen
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
N
|
Y
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
| Backlight |
n.v.t.
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Home/Office
|
Office
|
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Office
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
USB
|
USB
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
scissor key switch
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wired
|
Wired
|




