Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Pro Mini 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-14500T 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC
- Intel CoreTM i5-14500T (tot 4,8 GHz Max Turbo-frequentie, 24 MB L3-cache, 14 cores, 20 threads)
- Windows 11 Pro
- Intel UHD-videokaart 770
- 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMeTM M.2 SSD
| Artikelnummer | 937U0EA#ABD |
|---|---|
| EAN | 0198701027645 |
| Merk | HP |
| Availability | Y |
| Product Family | Pro Mini |
| PDF URLs |
View PDF |
Windows 11
Werk overal zonder in te boeten op prestaties of beveiliging met Windows 11 in combinatie met samenwerkings- en connectiviteitstechnologie van HP.
De nieuwste Intel®-multicoreprocessor
Configureer de CPU van je HP Pro Mini 400 voor de perfecte combinatie van kracht, hoge prestaties en kwaliteit. Met de nieuwste Intel®-processor kun je meerdere taken gemakkelijk en betrouwbaar uitvoeren met meerdere processorcores om het werk te verdelen.[2]
Veiligheid is uw hoogste prioriteit
De HP Wolf Pro Security Edition biedt voorgeconfigureerde PC-bescherming op bedrijfsniveau voor kleine en middelgrote bedrijven.[1]
Geavanceerde draadloze connectiviteit
Een uitstekende connectiviteitservaring, zelfs op drukke draadloze netwerken, met een snelle, betrouwbare draadloze verbinding. De Wi-Fi 6E draadloze LAN-module met Gigabit-datasnelheid van deze Pro Mini 400 ondersteunt HP Extended Range Wireless LAN.[3]
Automatisch herstel van firmware-aanvallen
Firmware-aanvallen kunnen een pc volledig onbruikbaar maken. Zorg voor bescherming met het zichzelf herstellende HP BIOS. HP Sure Start Gen7 is in staat om het BIOS automatisch te herstellen van malware, rootkits of beschadiging.
Werken zonder onderbreking
Dankzij de volledig geïntegreerde, automatische functies van het HP BIOSphere Gen6-firmware-ecosysteem blijft de productiviteit hoog en de downtime minimaal. Uw pc's zijn extra beveiligd dankzij automatische updates en veiligheidscontroles.[5]
Browse betrouwbaar
Bescherm uw pc tegen websites, Microsoft Office- en pdf-bijlagen die alleen-lezen zijn, malware, ransomware en virussen met de hardwarematige beveiliging van HP Sure Click.[7]
Je harde schijf wissen
HP Secure Erase wist de inhoud van een harde schijf zodat deze opnieuw kan worden gebruikt.[8]
Eenvoudig pc-beheer
HP Support Assistant zorgt dat u de juiste updates krijgt en minder tijd kwijt bent aan het beheer van updates.[9]
Versnel essentieel IT-beheer
De HP Manageability Integration Kit versnelt het maken van images en het beheer van hardware, BIOS en de beveiliging via Microsoft System Center Configuration Manager.[10]
Nieuwste Intel®-processor
Bereik alles wat je wil, van kleine taken tot complexe projecten, met de nieuwste Intel®-processor.[2]
Flexibele poorten voor eenvoudige uitbreidingsmogelijkheden
Configureer of breid je Mini uit op jouw manier met flexibele poorten voor ondersteuning van verouderde apparatuur of aansluitmogelijkheden die je bureau opgeruimd houden.
Beschermd door HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business creëert een hardwarematige, permanente en optimale beveiliging.[4]
Help onze gezamenlijke toekomst te beschermen
Een uiterst efficiënte stroomvoorziening en verpakking van vormkarton6 verminderen de impact op het milieu.[6]
De HP Pro Mini 400 biedt gebruikers professionele prestaties, beveiliging en flexibele implementatiemogelijkheden die nodig zijn voor kleine, gevarieerde werkruimten. Deze betrouwbare, ultrakleine pc is dankzij een Intel-processor[2] geschikt voor mainstream enterprise- en mkb-bedrijven en is beschermd met permanente beveiliging waarop je kunt vertrouwen.
| Processor | |
|---|---|
| Processor cache type | L3 |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | i5-14500T |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor aantal threads | 20 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Kleurnaam | Jack black |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Prestatie | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Processor speciale functies | |
| Intel® Turbo Boost Technology | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip geleverd met Windows 10 (Common Criteria EAL4+-gecertificeerd) (FIPS 140-2 Level 2-gecertificeerd); HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Absolute Persistence-module; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; Installatie van HP Platform-certificaat op het apparaat |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP driverpakketten (download); HP Image Assistant (download); HP Client Management Script Library (download); HP Connect voor Microsoft Endpoint Manager; HP Manageability Integration Kit (download); HP Patch Assistant (download) |
| HP-segment | Bedrijf |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701027638 |
| Energie | |
| Netvoeding | 90 W |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 110 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Gewicht verpakking | 3,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Gewicht verpakking | 3,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Leveranciersinformatie | |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Koolstofvoetafdruk | |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 110 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 20 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 93 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 1 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1 |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701027638 |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Geheugenmodule type | SODIMM |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-1) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen, arbeid en reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Pro Mini 400 G9 Intel® Core™ i5 i5-...
Login for pricing
|
ASUS ExpertCenter PN64-S7018MDE1 Intel...
Login for pricing
|
Popular
ASUS ExpertCenter PN64-S5017MDE1 Intel...
Login for pricing
|
New
ASUS ExpertCenter PN64-S7013MD Intel®...
Login for pricing
|
Recommended
ASUS PB63-B3011AH Intel® Core™ i3 i3-1...
Login for pricing
|
ASUS PB63-B7016MH Intel® Core™ i7 i7-1...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
937U0EA#ABD
|
90MS02M1-M000K0
|
90MS02M1-M000J0
|
90MS02G1-M000D0
|
90MS02R1-M000B0
|
90MS02R1-M000H0
|
| Merk |
HP
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
| Soort optische drive |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Inclusief monitor |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Processorfamilie |
Intel Core i5
|
Intel Core i7
|
Intel Core i5
|
Intel Core i7
|
Intel Core i3
|
Intel Core i7
|
| Inclusief besturingssysteem |
Windows 11 Pro
|
N
|
N
|
N
|
Windows 11 Pro
|
N
|
| Totale opslagcapaciteit |
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
100GB to 300GB
|
500GB to 750GB
|
100GB to 300GB
|
500GB to 750GB
|
| Ingebouwde grafische adapter |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Intern geheugen |
16GB
|
16GB
|
8GB
|
16GB
|
8GB
|
16GB
|
| Type product |
n.v.t.
|
Mini PC (<= 3L)
|
Mini PC (<= 3L)
|
Mini PC (<= 3L)
|
Mini PC (<= 3L)
|
Mini PC (<= 3L)
|
| Aparte grafische adapter |
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|




