Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly VVX EM50 uitbreidingsmodule
Artikelnummer
85X07AA
| Artikelnummer | 85X07AA |
|---|---|
| EAN | 0197497586053 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Uitbreidingsmodule |
| Merkcompatibiliteit | POLY |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Compatibiliteit | VVX EM50 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Mexico |
| UNSPSC-code | 43191507 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly VVX EM50 uitbreidingsmodule
Login for pricing
|
HP Poly CCX EM60 Expansion Module
Login for pricing
|
HP Poly Trio C60 uitbreidingsmicrofoons
Login for pricing
|
HP Poly Trio 8300/8800 uitbreidingsmic...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
85X07AA
|
8F3R9AA
|
85X02AA
|
2200-65790-001
|
| Merk |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Polycom
|
n.v.t.
|
POLY
|
| Type product |
n.v.t.
|
Expansion module
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|



