Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Trio 8300 voeding met netsnoer en CAT-5
Artikelnummer
85W92AA#ABB
| Artikelnummer | 85W92AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0197497585667 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Voeding |
| Merkcompatibiliteit | POLY |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Trio 8300 voeding met netsnoer...
Login for pricing
|
Popular
Spectralink 1520-37214-001 reserve-ond...
Login for pricing
|
Recommended
HP Poly Trio C60 voeding met netsnoer...
Login for pricing
|
Geemarc Telecom Ringer 595 ULE
Login for pricing
|
Bestseller
HP Poly Edge E uitbreidingsmodule
Login for pricing
|
Hot Product
HP Poly VVX 150-450 CCX 400-700 handse...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
85W92AA#ABB
|
1520-37214-001
|
85X03AA#ABB
|
3521350009217
|
85W93AA
|
89L78AA
|
| Merk |
HP
|
Spectralink
|
HP Poly
|
Geemarc Telecom
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
POLY
|
Geemarc Telecom
|
POLY
|
POLY
|
| Type product |
n.v.t.
|
Battery
|
Power supply
|
n.v.t.
|
Expansion module
|
n.v.t.
|




