Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly TC10 zwarte wandbevestiging
Artikelnummer
874P8AA
Login for pricing
Op voorraad
HP Poly TC10 zwarte wandbevestiging, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
HP Poly TC10 zwarte wandbevestiging is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 874P8AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662009 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly TC10 zwarte wandbevestiging. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly TC10 zwarte wandbevestiging
Login for pricing
|
Bestseller
HP Poly G7500 Wall Mount
Login for pricing
|
AVer 0412S511-AR9 accessoire voor vide...
Login for pricing
|
Popular
Logitech Witte deelknop voor de Scribe...
Login for pricing
|
New
AVer 0412S510-ASP accessoire voor vide...
Login for pricing
|
Recommended
AVer 60S5000000AC accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
874P8AA
|
2200-85920-001
|
0412S511-AR9
|
952-000106
|
0412S510-ASP
|
60S5000000AC
|
| Merk |
HP Poly
|
HP Poly
|
AVer
|
LOGITECH
|
AVer
|
AVer
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Remote control
|
Remote control
|
Remote control
|
Wall mount
|





