Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Sync 20-M Microsoft Teams Certified USB-C Speakerphone
Artikelnummer
216870-01
HP Poly Sync 20-M Microsoft Teams Certified USB-C Speakerphone is te bestellen in veelvoud van 1
- Geniet van hoogwaardige audio onderweg. Ervaar fantastisch geluid zonder echo’s en ruis tijdens vergaderingen of het luisteren naar muziek.
- Door de programmeerbare knop heb je direct toegang tot je favoriete functie. Bepaal zelf of je muziek wilt luisteren of onderbreken, het laatste nummer opnieuw wilt bellen of de spraakassistent wilt gebruiken. Wat is de status van een gesprek? Dankzij de goed zichtbare lichtbalk zie je op afstand de status van het gesprek.
- Take it wherever you go — its battery lasts for hours and can charge your smartphone. You’ll always hear and be heard, and never miss a word. The multimedia quality sound is a music-lover’s delight. Designed specifically for today’s professional, it’s sleek, compact, and filled with smart features to keep conference calls simple.
Categorie: Luidsprekertelefoons
| Artikelnummer | 216870-01 |
|---|---|
| EAN | 0197192213117 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
Dynamische audio
Geniet van hoogwaardige audio onderweg. Ervaar fantastisch geluid zonder echo’s en ruis tijdens vergaderingen of het luisteren naar muziek.
Werkt zoals jij wilt
Door de programmeerbare knop heb je direct toegang tot je favoriete functie. Bepaal zelf of je muziek wilt luisteren of onderbreken, het laatste nummer opnieuw wilt bellen of de spraakassistent wilt gebruiken. Wat is de status van een gesprek? Dankzij de goed zichtbare lichtbalk zie je op afstand de status van het gesprek.
Hoogwaardig geluid, maar dan draagbaar
De Poly Sync 20 USB/Bluetooth smart speakerphone biedt audio van professionele kwaliteit voor telefonische vergaderingen en muziek, waar je ook bent. Neem de speakerphone gewoon mee. De spreektijd bedraagt maximaal 20 uur.
De Poly Sync 20 USB/Bluetooth smart speakerphone biedt audio van professionele kwaliteit voor telefonische vergaderingen en muziek, waar je ook bent. Neem de speakerphone gewoon mee. De spreektijd bedraagt maximaal 20 uur.
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Diepte verpakking | 183 mm |
| Breedte verpakking | 209 mm |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Snoerlengte | 0,715 m |
| Gewicht verpakking | 540 g |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
| Soort apparaat | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Auto | Nee |
| Pallet brutogewicht | 456,5 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 80 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 456,5 kg (1006.5 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1939,8 mm (40 x 48 x 76.4") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Snoerlengte | 0,715 m |
| Soort bediening | Touch |
| Soort apparaat | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Auto | Nee |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Microfoon | |
| Aantal microfoons | 3 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Energie | |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gesprekstijd | 20 uur |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 182 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Diepte | 95 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Diepte verpakking | 183 mm |
| Breedte verpakking | 209 mm |
| Gewicht verpakking | 540 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 456,5 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 80 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 43191515 |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 456,5 kg (1006.5 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1939,8 mm (40 x 48 x 76.4") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1940 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Sync 20-M Microsoft Teams Cert...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Speak 510 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra Speak 510 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Speak 410 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
Jabra Speak 410 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Speak 510 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
216870-01
|
7510-309
|
7510-209
|
7410-109
|
7410-209
|
7510-109
|
| Merk |
HP Poly
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Interface |
n.v.t.
|
USB/Bluetooth
|
USB/Bluetooth
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB/Bluetooth
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired & Wireless
|
| Soort apparaat |
PC
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|



