Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Sync 10 Speakerphone + USB-A naar USB-C-kabel
Artikelnummer
7S4M6AA
HP Poly Sync 10 Speakerphone + USB-A naar USB-C-kabel is te bestellen in veelvoud van 1
- Eenvoudige bediening zodat elk gesprek goed verloopt. Gebruiksvriendelijke touchbedieningselementen, duidelijke LED-indicatoren en een goed zichtbare lichtbalk waarop je de status van het gesprek kunt zien.
- Dynamische audio voor helder geluid tijdens vergaderingen. De configuratie met twee microfoons biedt goede ruisonderdrukking. En dankzij full-duplex audio is iedereen tijdens de vergadering goed hoorbaar.
- Deze stofdichte en waterbestendige IP64-speakerphone is duurzaam en ruimtebesparend en past perfect bij jouw manier van werken. Gebruik je favoriete samenwerkingsapps en houd je bureau opgeruimd door het kleine en dynamische design.
Categorie: Luidsprekertelefoons
| Artikelnummer | 7S4M6AA |
|---|---|
| EAN | 0197192933046 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
Gemakkelijk in het gebruik
Eenvoudige bediening zodat elk gesprek goed verloopt. Gebruiksvriendelijke touchbedieningselementen, duidelijke LED-indicatoren en een goed zichtbare lichtbalk waarop je de status van het gesprek kunt zien.
Horen en gehoord worden
Dynamische audio voor helder geluid tijdens vergaderingen. De configuratie met twee microfoons biedt goede ruisonderdrukking. En dankzij full-duplex audio is iedereen tijdens de vergadering goed hoorbaar.
Werkt zoals jij wilt
Deze stofdichte en waterbestendige IP64-speakerphone is duurzaam en ruimtebesparend en past perfect bij jouw manier van werken. Gebruik je favoriete samenwerkingsapps en houd je bureau opgeruimd door het kleine en dynamische design.
Een vergaderruimte in een handomdraai
Maak een vergaderruimte van je thuiskantoor. De alles-in-één Poly Sync 10 USB-speakerphone biedt hoogwaardige audio voor gesprekken en muziek. Door de configuratie met twee microfoons worden omgevingsgeluiden verminderd en kun je beter vergaderen.
Maak een vergaderruimte van je thuiskantoor. De alles-in-één Poly Sync 10 USB-speakerphone biedt hoogwaardige audio voor gesprekken en muziek. Door de configuratie met twee microfoons worden omgevingsgeluiden verminderd en kun je beter vergaderen.
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 206 mm |
| Diepte verpakking | 44 mm |
| Breedte verpakking | 97 mm |
| Afmetingen (B x D x H) | 182 x 89,2 x 32,5 mm |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Snoerlengte | 0,715 m |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Soort apparaat | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Auto | Nee |
| Pallet brutogewicht | 206,9 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 120 stuk(s) |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 206,9 kg (456.2 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1473,2 x 1375,9 mm (40 x 58 x 54.2") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1376 mm |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Snoerlengte | 0,715 m |
| Soort apparaat | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Auto | Nee |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 - 7800 Hz |
| Aantal microfoons | 2 |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) | 182 x 89,2 x 32,5 mm |
| Hoogte | 182 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Diepte | 89,2 mm |
| Breedte | 32,5 mm |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 206 mm |
| Diepte verpakking | 44 mm |
| Breedte verpakking | 97 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 206,9 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 120 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 206,9 kg (456.2 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1473,2 x 1375,9 mm (40 x 58 x 54.2") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1376 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Sync 10 Speakerphone + USB-A n...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Speak 510 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra Speak 510 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Speak 410 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
EPOS EXPAND 20
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Speak2 40 luidspreker telefoon U...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
7S4M6AA
|
7510-309
|
7510-409
|
7410-209
|
1000226
|
2740-209
|
| Merk |
HP Poly
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
Epos
|
JABRA
|
| Interface |
n.v.t.
|
USB/Bluetooth
|
USB/Bluetooth
|
USB 2.0
|
n.v.t.
|
USB Type-C
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Soort apparaat |
PC
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|




