Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount Wandmontage Wit
Artikelnummer
875L8AA
Login for pricing
Op voorraad
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount, Wandmontage, Wit, Muur, HP Poly, Studio X52/V52, China
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount Wandmontage Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 875L8AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663792 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount. Type product: Wandmontage, Kleur van het product: Wit, Ondersteuning voor plaatsing: Muur. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Wandmontage |
| Kleur van het product | Wit |
| Ondersteuning voor plaatsing | Muur |
| Merkcompatibiliteit | HP Poly |
| Compatibele producten | Studio X52/V52 |
| Technische details | |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Studio X52/V52 Wall Mount Wand...
Login for pricing
|
Jabra 14207-57 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 beeldschermbevestiging
Login for pricing
|
New
Logitech 952-000054 accessoire voor vi...
Login for pricing
|
Recommended
AVer 60V2B10000AL accessoire voor vide...
Login for pricing
|
Popular
Logitech 952-000052 accessoire voor vi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
875L8AA
|
14207-57
|
14207-72
|
952-000054
|
60V2B10000AL
|
952-000052
|
| Merk |
HP Poly
|
JABRA
|
JABRA
|
LOGITECH
|
AVer
|
LOGITECH
|
| Kleur van het product |
White
|
Black
|
Black
|
Graphite
|
Black
|
Graphite
|
| Type product |
Wall mount
|
n.v.t.
|
Table mount
|
Camera mount
|
Camera mount
|
Back cover
|





