Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount Support Zwart
Artikelnummer
783S4AA
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount Support Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
- Maakt jouw apparaat nog flexibeler.
- Gemaakt met hoogwaardige onderdelen.
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 783S4AA |
|---|---|
| EAN | 0197029633033 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
Flexibiliteit
Maakt jouw apparaat nog flexibeler.
Origineel vervangingsonderdeel
Gemaakt met hoogwaardige onderdelen.
Gemoedsrust
Blijf de hele dag productief en verbonden.
Blijf de hele dag productief en verbonden.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Support |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 68,6 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 468 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 120 mm |
| Gewicht verpakking | 454 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount Supp...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra 14207-56 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Recommended
Heckler Design H587-BG accessoire voor...
Login for pricing
|
Popular
Jabra PanaCast 50 wandbeugel
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 afstandsbediening
Login for pricing
|
AVer 0412S510-ASP accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
783S4AA
|
14207-56
|
H587-BG
|
14207-71
|
8220-209
|
0412S510-ASP
|
| Merk |
HP Poly
|
JABRA
|
Heckler Design
|
JABRA
|
JABRA
|
AVer
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Camera mount
|
Wall mount
|
Remote control
|
Remote control
|





