Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio E70 VESA Mount Wandmontage Wit
Artikelnummer
875K7AA
Login for pricing
Op voorraad
HP Poly Studio E70 VESA Mount, Wandmontage, Wit, Muur, HP Poly, Studio E70, China
HP Poly Studio E70 VESA Mount Wandmontage Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 875K7AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663686 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly Studio E70 VESA Mount. Type product: Wandmontage, Kleur van het product: Wit, Ondersteuning voor plaatsing: Muur. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Wandmontage |
| Kleur van het product | Wit |
| Ondersteuning voor plaatsing | Muur |
| Merkcompatibiliteit | HP Poly |
| Compatibele producten | Studio E70 |
| Technische details | |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Studio E70 VESA Mount Wandmont...
Login for pricing
|
Recommended
HP Poly Studio X50 VESA-bevestiging
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech 952-000080 accessoire voor vi...
Login for pricing
|
Bestseller
Barco ClickShare Afstandsbediening Zwart
Login for pricing
|
AVer 60U0100000AC accessoire voor vide...
Login for pricing
|
New
HP Poly IP Ceiling Microphone Array Wh...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
875K7AA
|
2215-86418-001
|
952-000080
|
R9861600D01C
|
60U0100000AC
|
9Y040AA
|
| Merk |
HP Poly
|
HP Poly
|
LOGITECH
|
Barco
|
AVer
|
HP Poly
|
| Kleur van het product |
White
|
n.v.t.
|
Graphite
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
| Type product |
Wall mount
|
n.v.t.
|
Riser mount
|
Remote control
|
Microphone
|
n.v.t.
|




