Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio VisualPro voeding zonder netsnoer
Artikelnummer
1465-49643-001
Login for pricing
Op voorraad
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio VisualPro voeding zonder netsnoer, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio VisualPro voeding zonder netsnoer is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 1465-49643-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663679 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio VisualPro voeding zonder netsnoer. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio E70 Group 310/500 Trio...
Login for pricing
|
Hot Product
HP Poly EagleEye Camera Digital Breako...
Login for pricing
|
Popular
Jabra 14207-57 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech 952-000054 accessoire voor vi...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco CS-CODEC-EQ-WMK accessoire voor...
Login for pricing
|
AVer 60U3300000AD accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
1465-49643-001
|
7200-68518-125
|
14207-57
|
952-000054
|
CS-CODEC-EQ-WMK=
|
60U3300000AD
|
| Merk |
HP Poly
|
HP Poly
|
JABRA
|
LOGITECH
|
Cisco
|
AVer
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Graphite
|
Black
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Camera mount
|
Wall mount
|
Microphone
|




