Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Poly Blackwire 5220 Stereo USB-A Headset
Artikelnummer
207576-201
HP Poly Poly Blackwire 5220 Stereo USB-A Headset is te bestellen in veelvoud van 1
- Met een goede geluidskwaliteit en glashelder stemgeluid kun je productiever werken. Voorkom storende onderbrekingen op de werkplek met een headset met ondersteunde functies, zachte oorkussens met passieve ruisonderdrukking en een perfect afgestemde microfoon die omgevingsgeluiden uitfiltert.
- Dit is prettig voor je oren, vooral na lange vergaderingen. Deze headset blijft comfortabel. Pas hem aan op jouw manier van werken. Ga je naar een andere werkplek? De headset is eenvoudig op te bergen in de draagetui.
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | 207576-201 |
|---|---|
| EAN | 0017229173354 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
Fantastisch geluid
Met een goede geluidskwaliteit en glashelder stemgeluid kun je productiever werken. Voorkom storende onderbrekingen op de werkplek met een headset met ondersteunde functies, zachte oorkussens met passieve ruisonderdrukking en een perfect afgestemde microfoon die omgevingsgeluiden uitfiltert.
Geniet van langdurig comfort
Dit is prettig voor je oren, vooral na lange vergaderingen. Deze headset blijft comfortabel. Pas hem aan op jouw manier van werken. Ga je naar een andere werkplek? De headset is eenvoudig op te bergen in de draagetui.
Optimaal draaggemak
De Blackwire 5200-serie past perfect bij jouw drukke werkdag. Ergonomisch ontworpen voor langdurig comfort. En door de eenvoudig te gebruiken aansluitingsmogelijkheden kun je op verschillende apparaten werken.
De Blackwire 5200-serie past perfect bij jouw drukke werkdag. Ergonomisch ontworpen voor langdurig comfort. En door de eenvoudig te gebruiken aansluitingsmogelijkheden kun je op verschillende apparaten werken.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Land van herkomst | China |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume - |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 100 - 10000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 164,2 g |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Leveranciersinformatie | |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Poly Blackwire 5220 Stereo USB...
Login for pricing
|
Logitech H820e Headset Draadloos Hoofd...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra GN2100 Headset Bedraad oorhaak K...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
207576-201
|
981-000512
|
2126-82-04
|
2399-823-109
|
2309-820-104
|
2399-829-109
|
| Merk |
HP Poly
|
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|



