Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Edge E100 IP-telefoon met PoE-ondersteuning
Artikelnummer
82M86AA
HP Poly Edge E100 IP-telefoon met PoE-ondersteuning is te bestellen in veelvoud van 1
- De Poly Edge E100 IP-deskphone is direct gebruiksklaar, eenvoudig te gebruiken, veilig, betrouwbaar en stabiel. Deze telefoon is een perfect instapmodel en een goede keuze voor gebruik in een gemeenschappelijke ruimte.
- De Poly E100 biedt hoogwaardige audio met Poly HD Voice en is een van de meest veelzijdige telefoons in ons assortiment. Omgevingsgeluid en andere storende geluiden worden uitgefilterd door Poly NoiseBlockAI- en Acoustic Fence-technologieën.
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | 82M86AA |
|---|---|
| EAN | 0197497341348 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
Altijd betrouwbaar
De Poly Edge E100 IP-deskphone is direct gebruiksklaar, eenvoudig te gebruiken, veilig, betrouwbaar en stabiel. Deze telefoon is een perfect instapmodel en een goede keuze voor gebruik in een gemeenschappelijke ruimte.
Professionele geluidskwaliteit
De Poly E100 biedt hoogwaardige audio met Poly HD Voice en is een van de meest veelzijdige telefoons in ons assortiment. Omgevingsgeluid en andere storende geluiden worden uitgefilterd door Poly NoiseBlockAI- en Acoustic Fence-technologieën.
Een telefoon met hoge standaarden
De uiterst functionele Poly Edge E100 IP-deskphone is eenvoudig te gebruiken, biedt professioneel geluid en houdt je productief. Het moderne design maakt je bureau of ontvangstruimte nog stijlvoller en door de ruisonderdrukkingstechnologie van Poly blijf je gefocust.
De uiterst functionele Poly Edge E100 IP-deskphone is eenvoudig te gebruiken, biedt professioneel geluid en houdt je productief. Het moderne design maakt je bureau of ontvangstruimte nog stijlvoller en door de ruisonderdrukkingstechnologie van Poly blijf je gefocust.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Handset | Ja |
| Technische details | |
| Luidspreker | Ja |
| Handset type | Handset met snoer |
| Handset | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 30 |
| Certificaten van naleving | EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Telefoonfuncties | |
| Nummerherkenning | Ja |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 320 x 240 Pixels |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Beeldschermdiagonaal | 7,11 cm (2.8") |
| Beeldscherm | IPS |
| Audio | |
| Stemcodecs | G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.722.1, G.729ab, OPUS, iLBC |
| Luidspreker | Ja |
| Netwerk | |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS |
| Ethernet LAN | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| RJ-9 ports kwantiteit | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Certificaten | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Diepte verpakking | 255 mm |
| Hoogte verpakking | 83 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Handset | Ja |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| UNSPSC-code | 43191511 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Edge E100 IP-telefoon met PoE-...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco 7841 IP telefoon Zwart, Zilver 4...
Login for pricing
|
Popular
Cisco 6901 IP telefoon Houtskool
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco 6821 IP telefoon Zwart 2 regels
Login for pricing
|
Recommended
Avaya J139 IP telefoon Zwart
Login for pricing
|
Grandstream Networks WP825 IP telefoon...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
82M86AA
|
CP-7841-K9=
|
CP-6901-C-K9=
|
CP-6821-3PCC-K9=
|
700513916
|
WP825
|
| Merk |
HP Poly
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Avaya
|
Grandstream Networks
|
| Type product |
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP mobile phone
|





