Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Edge E100-450 CCX 350 EM60 voeding - 5V/3A
Artikelnummer
86H66AA#ABU
HP Poly Edge E100-450 CCX 350 EM60 voeding - 5V/3A is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | 86H66AA#ABU |
|---|---|
| EAN | 0197497599138 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Edge E100-450 CCX 350 EM60 voe...
Login for pricing
|
CoreParts MBXCP-BA194 reserve-onderdee...
Login for pricing
|
CoreParts MBXMC-BA023 reserve-onderdee...
Login for pricing
|
CoreParts MBXCP-BA248 reserve-onderdee...
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MBCP0019 reserve-onderdeel &...
Login for pricing
|
Bestseller
HP Poly VVX 150/250/350/450 CCX 400 vo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
86H66AA#ABU
|
MBXCP-BA194
|
MBXMC-BA023
|
MBXCP-BA248
|
MBCP0019
|
89T06AA#ABB
|
| Merk |
HP Poly
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
HP Poly
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Ascom
|
Avaya
|
POLY
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Battery
|
Battery
|
n.v.t.
|





