Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly EagleEye IV camerakabel (3 m)
Artikelnummer
89L87AA
Login for pricing
Op voorraad
HP Poly EagleEye IV camerakabel (3 m), China, Maleisië, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
HP Poly EagleEye IV camerakabel (3 m) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 89L87AA |
|---|---|
| EAN | 0196188633076 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly EagleEye IV camerakabel (3 m). Land van herkomst: China, Maleisië. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China, Maleisië |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly EagleEye IV camerakabel (3 m)
Login for pricing
|
Hot Product
HP Poly EagleEye Camera Digital Breako...
Login for pricing
|
New
HP Poly Studio X50 VESA-bevestiging
Login for pricing
|
Popular
Logitech 952-000054 accessoire voor vi...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco CS-CODEC-EQ-WMK accessoire voor...
Login for pricing
|
AVer 60U3300000AD accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
89L87AA
|
7200-68518-125
|
2215-86418-001
|
952-000054
|
CS-CODEC-EQ-WMK=
|
60U3300000AD
|
| Merk |
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
LOGITECH
|
Cisco
|
AVer
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Graphite
|
Black
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Camera mount
|
Wall mount
|
Microphone
|



