Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly EagleEye IV camerakabel (10 m)
Artikelnummer
89L85AA
Login for pricing
Niet op voorraad
HP Poly EagleEye IV camerakabel (10 m), China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 89L85AA |
|---|---|
| EAN | 0196188633045 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
HP Poly EagleEye IV camerakabel (10 m). Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly EagleEye IV camerakabel (10 m)
Login for pricing
|
New
HP Poly Studio X50 VESA-bevestiging
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech 952-000080 accessoire voor vi...
Login for pricing
|
Bestseller
Barco ClickShare Afstandsbediening Zwart
Login for pricing
|
AVer 60U3300000AB accessoire voor vide...
Login for pricing
|
AVer 60U0100000AC accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
89L85AA
|
2215-86418-001
|
952-000080
|
R9861600D01C
|
60U3300000AB
|
60U0100000AC
|
| Merk |
HP Poly
|
HP Poly
|
LOGITECH
|
Barco
|
AVer
|
AVer
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Graphite
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Riser mount
|
Remote control
|
Speakerhone
|
Microphone
|




