Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly EagleEye IV camerakabel (0,45 m)
Artikelnummer
89L83AA
Login for pricing
Op voorraad
HP Poly EagleEye IV camerakabel (0,45 m), China, Maleisië, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
HP Poly EagleEye IV camerakabel (0,45 m) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 89L83AA |
|---|---|
| EAN | 0196188633021 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly EagleEye IV camerakabel (0,45 m). Land van herkomst: China, Maleisië. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China, Maleisië |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly EagleEye IV camerakabel (0,45 m)
Login for pricing
|
Popular
Jabra 14207-57 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 tafelstandaard
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 beeldschermbevestiging
Login for pricing
|
Jabra PanaCast 50 tafelstandaard
Login for pricing
|
Recommended
AVer 60V2B10000AL accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
89L83AA
|
14207-57
|
14207-70
|
14207-72
|
14207-75
|
60V2B10000AL
|
| Merk |
HP Poly
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
AVer
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
Grey
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Table mount
|
n.v.t.
|
Camera mount
|





