Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly CCX 700 Business Media Phone met ondersteuning voor Open SIP en PoE
Artikelnummer
82Z83AA
Login for pricing
Op voorraad
Poly CCX 700 Business Media Phone met ondersteuning voor Open SIP en PoE
HP Poly CCX 700 Business Media Phone met ondersteuning voor Open SIP en PoE is te bestellen in veelvoud van 1
- Hoor elke nuance met Poly HD Voice- en Acoustic Clarity-technologieën. Verbeter jouw videobeeld met automatische focus en belichting. Verminder achtergrondgeluiden met Poly Acoustic Fence- en NoiseBlockAI-technologieën.
- De CCX 700-deskphone leidt tot betere samenwerking en een hogere productiviteit en heeft een fraai vormgegeven ergonomisch design; een groot touchscreen met een intuïtieve gebruikersinterface; en een speciale applicatieknop.
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | 82Z83AA |
|---|---|
| EAN | 0197497342789 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
Klink professioneel en zie er op je best uit
Hoor elke nuance met Poly HD Voice- en Acoustic Clarity-technologieën. Verbeter jouw videobeeld met automatische focus en belichting. Verminder achtergrondgeluiden met Poly Acoustic Fence- en NoiseBlockAI-technologieën.
Geen uitvaltijd en geen training vereist
De CCX 700-deskphone leidt tot betere samenwerking en een hogere productiviteit en heeft een fraai vormgegeven ergonomisch design; een groot touchscreen met een intuïtieve gebruikersinterface; en een speciale applicatieknop.
De verbinding is echt
De Poly CCX 700 is voorzien van een geïntegreerde, haarscherpe videocamera en een groot display van 7 inch. Met hoogwaardige audio van Poly klinkt elk gesprek goed. Inclusief WiFi voor eenvoudige installatie op de gewenste locatie.
De Poly CCX 700 is voorzien van een geïntegreerde, haarscherpe videocamera en een groot display van 7 inch. Met hoogwaardige audio van Poly klinkt elk gesprek goed. Inclusief WiFi voor eenvoudige installatie op de gewenste locatie.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Handset | Ja |
| Technische details | |
| Luidspreker | Ja |
| Handset type | Handset met snoer |
| Handset | Ja |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Certificaten van naleving | EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-Enterprise, EAP-TLS, HTTPS |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Telefoonfuncties | |
| Lijn-kwantiteit | 24 regels |
| Nummerherkenning | Ja |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Ja |
| Resolutie | 1024 x 600 Pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Beeldschermdiagonaal | 17,8 cm (7") |
| Beeldscherm | LCD |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Audio | |
| Stemcodecs | G.722, G.729ab, G.711alaw, iLBC, G.711ulaw, OPUS |
| Luidspreker | Ja |
| Video | |
| Video-codecs | H.264 AVC; H.264 High Prole; RGB and YUV raw video |
| Videoresoluties | 1920 x 1080 Pixels |
| Netwerk | |
|---|---|
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wifi | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-Enterprise, EAP-TLS, HTTPS |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| RJ-9 ports kwantiteit | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 320 mm |
| Diepte verpakking | 309 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Handset | Ja |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| UNSPSC-code | 43191508 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly CCX 700 Business Media Phone m...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco 7861 IP telefoon Zwart, Zilver 1...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco 8851 IP telefoon Zwart
Login for pricing
|
Popular
Cisco 8841 IP telefoon Wit
Login for pricing
|
Grandstream Networks GXV3480 IP telefo...
Login for pricing
|
Recommended
Grandstream Networks GXV3450 IP telefo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
82Z83AA
|
CP-7861-K9=
|
CP-8851-K9=
|
CP-8841-W-K9=
|
GXV3480
|
GXV3450
|
| Merk |
HP Poly
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Grandstream Networks
|
Grandstream Networks
|
| Type product |
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





