Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Blackwire C3225 Top
Artikelnummer
7S4M7AA
HP Poly Blackwire C3225 Top is te bestellen in veelvoud van 1
- Ervaar de hoogwaardige geluidskwaliteit die je verwacht van Poly met een headset die breedband voor pc’s, een microfoon met ruisonderdrukking en opties voor hifi-stereo biedt. De dynamische equalizerfunctie optimaliseert de gesprekskwaliteit en past de instellingen automatisch aan voor multimedia.
- Ideaal voor het beheren van gesprekken op je pc, mobiele telefoon of tablet, gecombineerd met het comfort en de duurzaamheid van een headset met snoer voor nog meer flexibiliteit.
- Deze headset heeft een lichtgewicht metalen hoofdbeugel voor duurzaamheid en een verstelbare pasvorm. De kunstleren oorkussens kunnen worden gedraaid voor optimaal draaggemak.
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | 7S4M7AA |
|---|---|
| EAN | 0197192933053 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
Kenmerkende geluidskwaliteit van Poly
Ervaar de hoogwaardige geluidskwaliteit die je verwacht van Poly met een headset die breedband voor pc’s, een microfoon met ruisonderdrukking en opties voor hifi-stereo biedt. De dynamische equalizerfunctie optimaliseert de gesprekskwaliteit en past de instellingen automatisch aan voor multimedia.
Geavanceerde connectiviteit
Ideaal voor het beheren van gesprekken op je pc, mobiele telefoon of tablet, gecombineerd met het comfort en de duurzaamheid van een headset met snoer voor nog meer flexibiliteit.
Langdurig comfort en draagbaarheid
Deze headset heeft een lichtgewicht metalen hoofdbeugel voor duurzaamheid en een verstelbare pasvorm. De kunstleren oorkussens kunnen worden gedraaid voor optimaal draaggemak.
De vrijheid om op je eigen manier te werken
De Blackwire 3200-serie biedt een uitstekende audio-ervaring en is speciaal ontworpen voor zakelijke gebruikers. Het strakke design en de flexibele verlengde microfoon zorgen voor een goed verstelbare pasvorm. Geweldig toch?
De Blackwire 3200-serie biedt een uitstekende audio-ervaring en is speciaal ontworpen voor zakelijke gebruikers. Het strakke design en de flexibele verlengde microfoon zorgen voor een goed verstelbare pasvorm. Geweldig toch?
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Land van herkomst | Mexico |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Kleur kabel | Rood |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Signaal/ruis-verhouding | 118 dB |
| Kleurnaam | Black |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume - |
| Afneembare kabel | Ja |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Driver type | Dynamisch |
| Kleurnaam | Black |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Kleur kabel | Rood |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 90 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Signaal/ruis-verhouding | 118 dB |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Regeleenheid | |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 155 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 178 mm |
| Gewicht | 87 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Diepte verpakking | 56 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Opbergetui | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Opbergetui | Ja |
| Inhoud | Headset (alleen boven) |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 396 kg |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 36 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Mexico |
| Inhoud | Headset (alleen boven) |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 396 kg (873 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1519,9 mm (40 x 48 x 59.8") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1520 mm |
| Leveranciersinformatie | |
| Land van herkomst | Mexico |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Mexico |
| Compatibiliteit | Compatibel met pc's via USB/USB Type-C, aansluiting op mobiele apparaten en tablets via 3,5 mm en apparaten die USB Type-C ondersteunen |
| Volumeregeling | Knop |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Signaal/ruis-verhouding | 118 dB |
| Kleurnaam | Black |
| UNSPSC-code | 43191638 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Blackwire C3225 Top
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech H540 USB Computer Headset Met...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
7S4M7AA
|
981-000480
|
4993-829-209
|
4993-823-109
|
4993-823-309
|
4993-829-409
|
| Merk |
HP Poly
|
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|



