Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP multi-device dual-mode muis en toetsenbord combinatie 490C
- Verwerk je taken zonder moeite. Koppel tot drie apparaten en werk met bijna alle besturingssystemen.[1] Bescherm elke klik met AES 128-encryptie en Bluetooth-beveiliging. Speciaal gemaakt voor Intel EvoTM-apparaten, zodat je naadloos verbinding maakt.
- Vermijd herhalende taken en concentreer je op wat echt belangrijk is. Wijs je meest gebruikte handelingen toe aan meer dan 20 programmeerbare toetsen[2] voor snelheid en consistentie. Verbeter de controle met aanpasbare muisknoppen[2] en krijg toegang tot AI-ondersteuning via de Copilot-toets[3].
- Werk zo lang als je wilt. De kuipvormige toetsen van het toetsenbord zorgen ervoor dat je nauwkeuriger typt. De stille knoppen en multi-surface sensor[6] van de muis zorgen voor precieze controle, voor zowel links- als rechtshandige gebruikers.
- Deze set is een duurzame keuze, met minstens 35% gerecycled materiaal[4], gecertificeerd door SCS Global Services, en geleverd in een FSC-gecertificeerde verpakking[5].
| Artikelnummer | BE1P9AA#AC0 |
|---|---|
| EAN | 0198990956480 |
| Merk | HP |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |

Maak snel verbinding en werk veilig
Verwerk je taken zonder moeite. Koppel tot drie apparaten en werk met bijna alle besturingssystemen.[1] Bescherm elke klik met AES 128-encryptie en Bluetooth®-beveiliging. Speciaal gemaakt voor Intel® Evo™-apparaten, zodat je naadloos verbinding maakt.

Creëer je eigen snelkoppelingen en bedien alles met één vinger
Vermijd herhalende taken en concentreer je op wat echt belangrijk is. Wijs je meest gebruikte handelingen toe aan meer dan 20 programmeerbare toetsen[2] voor snelheid en consistentie. Verbeter de controle met aanpasbare muisknoppen[2] en krijg toegang tot AI-ondersteuning via de Copilot-toets[3].

Comfortabel, overal en altijd
Werk zo lang als je wilt. De kuipvormige toetsen van het toetsenbord zorgen ervoor dat je nauwkeuriger typt. De stille knoppen en multi-surface sensor[6] van de muis zorgen voor precieze controle, voor zowel links- als rechtshandige gebruikers.
Tackle je drukste dagen zonder moeite. Met deze betrouwbare muis- en toetsenbordcombinatie kun je moeiteloos multitasken op verschillende apparaten en besturingssystemen[1]. Dankzij de veilige verbindingen en handige sneltoetsen werk je efficiënter en focus je beter, waar je ook bent.
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Plunger key switch |
| Afstand tussen toetsen | 2 mm |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Stille toetsen | Ja |
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Copilot-toets | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Thuis |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis batterij type | AA |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Aantal knoppen | 5 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Minimale systeemeisen | USB Type-A port; Bluetooth |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certificaten van naleving | GS mark, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certificaten van naleving | GS mark, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 453 kg (998.7 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2112 mm (47.2 x 39.4 x 83.2") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2112 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251137426 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251137426 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 665,5 g |
| Gewicht muis | 76,2 g |
| Gewicht | 665,5 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 428,2 x 121,4 x 21,9 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 117,4 x 64,2 x 38 mm |
| Verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 457 mm |
| Diepte verpakking | 199 mm |
| Hoogte verpakking | 46 mm |
| Gewicht verpakking | 1,08 kg |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |
| UNSPSC-code | 43211733 |
| Minimale systeemeisen | USB Type-A port; Bluetooth |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 453 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 453 kg (998.7 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2112 mm (47.2 x 39.4 x 83.2") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2112 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP multi-device dual-mode muis en toet...
Login for pricing
|
Bestseller
CHERRY G84-4100 toetsenbord Universeel...
Login for pricing
|
New
CHERRY XS Complete G84-5200 toetsenbor...
Login for pricing
|
Lenovo 4X30H56809 toetsenbord Inclusie...
Login for pricing
|
Popular
Logitech K780
Login for pricing
|
Recommended
Logitech K780
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
BE1P9AA#AC0
|
G84-4100LCMEU-2
|
G84-5200LCMEU-2
|
4X30H56809
|
920-008036
|
920-008042
|
| Merk |
HP
|
CHERRY
|
CHERRY
|
Lenovo
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
Y
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
| Backlight |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Home
|
Universal
|
Office
|
Office
|
Universal
|
Universal
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless + Bluetooth
|
RF Wireless + Bluetooth
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Plunger key switch
|
n.v.t.
|
Mechanical key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|





