Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Mini Conference G9-pc met Microsoft Teams Rooms
Artikelnummer
9C428AW#UUZ
- Richt snel je vergaderruimte in met het vooraf geïnstalleerde Microsoft Teams Rooms[3] en ondersteuning voor een groot aantal apparaten.[6]
- Implementeer deze pc in je bestaande Microsoft Teams Rooms3-omgeving waarin maximaal twee schermen kunnen worden aangestuurd.[4]
- Kies voor een zeer veilige en eenvoudig te beheren pc met de zelfherstellende beveiliging van HP Sure Start Gen7.[7]
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | 9C428AW#UUZ |
|---|---|
| EAN | 0197961295825 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
Eenvoudige implementatie
Richt snel je vergaderruimte in met het vooraf geïnstalleerde Microsoft Teams Rooms[3] en ondersteuning voor een groot aantal apparaten.[6]
Uw opstelling aanpassen
Implementeer deze pc in je bestaande Microsoft Teams Rooms3-omgeving waarin maximaal twee schermen kunnen worden aangestuurd.[4]
Sterke beveiliging
Kies voor een zeer veilige en eenvoudig te beheren pc met de zelfherstellende beveiliging van HP Sure Start Gen7.[7]
Sla de configuratie over en start uw vergadering
Geef je teams overal in het land en in de hele wereld de mogelijkheid om op een unieke manier samen te werken. De HP Mini Conferencing-pc met Microsoft Teams Rooms[3] beschikt over de nieuwste Intel-processor[2] en is speciaal ontworpen voor je bestaande audiovisuele infrastructuur, inclusief panelen met touchbediening[6] en maximaal twee schermen.[4,5]
Geef je teams overal in het land en in de hele wereld de mogelijkheid om op een unieke manier samen te werken. De HP Mini Conferencing-pc met Microsoft Teams Rooms[3] beschikt over de nieuwste Intel-processor[2] en is speciaal ontworpen voor je bestaande audiovisuele infrastructuur, inclusief panelen met touchbediening[6] en maximaal twee schermen.[4,5]
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Mini PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Technische details | |
| Type product | Mini PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471500000 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 160 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16000 MB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Gebruiker |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Beveiliging | |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Gebruiker |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471500000 |
| Computersysteem | |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise |
| Processormodel | i7-12700T |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i7 |
| Computerbehuizing | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Gewicht | 1,42 kg |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Diepte verpakking | 132 mm |
| Hoogte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 2,95 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 498 mm |
| Diepte verpakking | 132 mm |
| Hoogte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 2,95 kg |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Mini Conference G9-pc met Microsoft...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Rally Plus video conferencing...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech Rally Plus video conferencing...
Login for pricing
|
Popular
Jabra PanaCast 50 EMEA
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech Rally Bar Mini video conferen...
Login for pricing
|
Logitech Rally Bar Mini video conferen...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
9C428AW#UUZ
|
960-001218
|
960-001224
|
8201-231
|
960-001339
|
960-001351
|
| Merk |
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
JABRA
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Type product |
n.v.t.
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|
Group video conferencing system
|





