Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Business Slim Smartcard-toetsenbord
Artikelnummer
Z9H48AA#ABY
HP Business Slim Smartcard-toetsenbord is te bestellen in veelvoud van 1
- Combineer uw pc met een elegant, vernieuwd, kleiner toetsenbord met de vertrouwde indeling, functietoetsen en numerieke toetsen in een ruimtebesparend ontwerp. Vernieuwde toetslampjes laten zien wanneer Caps Lock, Num Lock en Scroll aan of uit zijn.
- Kies een smartcardlezer die handig in het zicht, bovenaan het toetsenbord, is geplaatst zodat u niet vergeet de kaart weer te verwijderen. Compatibiliteit met klasse A, B en C smartcards voorkomt hacks en firmwarewijzigingen in het toetsenbord.
- Geoliede toetsen zorgen voor een stille werkomgeving en de ingebouwde vochtafvoer, waardoor het toetsenbord gemakkelijk te reinigen is, zorgt ervoor dat gemorst vocht en spatten geen probleem zijn.[1]
- Sluit het toetsenbord eenvoudig aan op een USB-poort op uw pc. De meegeleverde USB-kabel van 1,8 m biedt de ruimte om het toetsenbord op uw werkplek te plaatsen waar u wilt.
- Kies voor de zekerheid van een jaar garantie.
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | Z9H48AA#ABY |
|---|---|
| EAN | 0190780958568 |
| Merk | HP |
| Availability | Y |
Gedurfd design
Combineer uw pc met een elegant, vernieuwd, kleiner toetsenbord met de vertrouwde indeling, functietoetsen en numerieke toetsen in een ruimtebesparend ontwerp. Vernieuwde toetslampjes laten zien wanneer Caps Lock, Num Lock en Scroll aan of uit zijn.
Slimme beveiliging
Kies een smartcardlezer die handig in het zicht, bovenaan het toetsenbord, is geplaatst zodat u niet vergeet de kaart weer te verwijderen. Compatibiliteit met klasse A, B en C smartcards voorkomt hacks en firmwarewijzigingen in het toetsenbord.
Stil en robuust
Geoliede toetsen zorgen voor een stille werkomgeving en de ingebouwde vochtafvoer, waardoor het toetsenbord gemakkelijk te reinigen is, zorgt ervoor dat gemorst vocht en spatten geen probleem zijn.[1]
keyboard USB Black NO
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Aansluiting | USB |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Windows-toetsen | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Land van herkomst | China |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 7 x64, Windows 7, Windows 8 Pro x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 x64, Windows 8.1, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 x64, Windows 10 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 50 °C |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780958544, 190780958872 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 190780958544; (B13) 190780958872 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 600 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 144,5 x 440,6 x 18,9 mm |
| Verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780958544, 190780958872 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 190780958544; (B13) 190780958872 |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Diepte | 440,6 mm |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10 Home 32, Windows 10 Home 64, Windows 10 Pro 32, Windows 10 Pro 64, Windows 7 Professional (available through downgrade rights from Windows 8.1 Pro Update), Windows 8.1 Enterprise 32, Windows 8.1 Enterprise 64, Windows 8.1 32, Windows 8.1 64, Windows 8.1 Pro 32, Windows 8.1 Pro 64, Windows 8 Enterprise 32, Windows 8 Enterprise 64, Windows 8 32, Windows 8 64, Windows 8 Pro 32, Windows 8 Pro 64, Windows 7 Professional (available through downgrade rights from Windows 8 Pro) |
| Breedte | 144,5 mm |
| UNSPSC-code | 43211706 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Business Slim Smartcard-toetsenbord
Login for pricing
|
Popular
Logitech Wireless Combo MK330 toetsenb...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech K270
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech K270
Login for pricing
|
Microsoft Wired Desktop 600, DE toetse...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K400 Plus
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
Z9H48AA#ABY
|
920-003989
|
920-003736
|
920-003052
|
APB-00008
|
920-007145
|
| Merk |
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
Microsoft
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
| Inclusief muis |
N
|
Y
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
| Backlight |
N
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Office
|
Office
|
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Universal
|
| Aansluiting |
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
USB
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Mechanical key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wired
|
Wireless
|




