Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP 21 originele zwarte inktcartridge
Artikelnummer
C9351AE#UUS
HP 21 originele zwarte inktcartridge is te bestellen in veelvoud van 1
- Originele HP 21 inktcartridges leveren de bekende HP printkwaliteit.
- 1 zwart (ca. 190 pagina's)
- Geteste originele HP inktcartridges printten gemiddeld meer dan twee keer zoveel pagina's dan cartridges die niet van HP waren.*
- Hoogwaardige prints om trots op te zijn
- Ideaal voor gebruikers die zwarte tekst van laserkwaliteit wensen. Ideaal voor onderwijsprojecten, huiswerk, e-mail en brieven, financiële administratie en huishoudelijke taken.
- Vertrouw op originele HP 21 inktcartridges, speciaal ontworpen voor je HP printer.
- Inktcartridge
Categorie: Inktcartridges
| Artikelnummer | C9351AE#UUS |
|---|---|
| EAN | 0884962780749 |
| Merk | HP |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Betrouwbaarheid om op te bouwen
Met originele HP inkt krijg je afdrukken van hoge kwaliteit en valt je harde werk op tussen de rest.
Jij geeft het beste van jezelf. En wij ook.
Blijf productief wanneer je dat het meest nodig hebt met originele HP inkt.
Houd belangrijke documenten en herinneringen levend
Kies originele HP inkt voor het afdrukken van scherpe documenten en je gekoesterde momenten in levendige kleuren.
Ideaal voor gebruikers die zwarte tekst van laserkwaliteit wensen. Ideaal voor onderwijsprojecten, huiswerk, e-mail en brieven, financiële administratie en huishoudelijke taken.
HP 21 inktcartridges produceren professionele documenten met zwarte tekst van laserkwaliteit. HP inktcartridges zijn ontworpen om samen met uw HP printer de beste resultaten te produceren.
HP 21 inktcartridges produceren professionele documenten met zwarte tekst van laserkwaliteit. HP inktcartridges zijn ontworpen om samen met uw HP printer de beste resultaten te produceren.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 5 ml |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 190 pagina's |
| Printkleuren | Zwart |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Land van herkomst | China, Verenigde Staten, Tsjechische Republiek, Ierland, Singapore, Maleisië |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| HP-segment | Bedrijf |
| Compatibiliteit | HP 21 inktcartridges werken met: |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 55 procent |
| Type verpakking | Doos |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Spuitmondjes | 416 |
| Inktdruppel | 17 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -15 - 35 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 131 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte | 141 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 141 mm |
| Diepte verpakking | 131 mm |
| Hoogte verpakking | 37 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 141 mm |
| Diepte verpakking | 131 mm |
| Hoogte verpakking | 37 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Stapelhoogte voor pallets | 1 stuk(s) |
| Brand-specifieke functies | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962834312, 829160941356, 829160941363, 884962780756, 884962780749 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962834312; (BA5) 829160941356; (BA6) 829160941363; (UUQ) 884962780756; (UUS) 884962780749 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962834312, 829160941356, 829160941363, 884962780756, 884962780749 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962834312; (BA5) 829160941356; (BA6) 829160941363; (UUQ) 884962780756; (UUS) 884962780749 |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Spuitmondjes | 416 |
| Inktdruppel | 17 |
| Land van herkomst | China, Verenigde Staten, Tsjechische Republiek, Ierland, Singapore, Maleisië |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Stapelhoogte voor pallets | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China, Verenigde Staten, Tsjechische Republiek, Ierland, Singapore, Maleisië |
| Pallet brutogewicht | 134,8 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,21 kg |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Stapelhoogte voor pallets | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP 21 originele zwarte inktcartridge
Login for pricing
|
Recommended
HP 951 originele gele inktcartridge
Login for pricing
|
Popular
HP 351 originele drie-kleuren inktcart...
Login for pricing
|
Bestseller
HP 62 originele drie-kleuren inktcartr...
Login for pricing
|
New
HP 934 originele zwarte inktcartridge
Login for pricing
|
HP 933XL originele high-capacity magen...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
C9351AE#UUS
|
CN052AE#BGX
|
CB337EE#UUS
|
C2P06AE#UUS
|
C2P19AE#BGX
|
CN055AE#BGX
|
| Merk |
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
| Soort |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printkleuren |
Black
|
Yellow
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Magenta
|
| Merkcompatibiliteit |
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
| Type aanbod |
n.v.t.
|
Single pack
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





