Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Honeywell Voyager XP 1400g Draagbare streepjescodelezer 1D/2D LED Zwart
Artikelnummer
1400GSR-2USB-E
Login for pricing
Op voorraad
Honeywell Voyager XP 1400g, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, LED, China Post, Codabar, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39 (ASCII), Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5,..., Aztec Code, Chinese Sensible Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417, QR Code, Bedraad
Honeywell Voyager XP 1400g Draagbare streepjescodelezer 1D/2D LED Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 1400GSR-2USB-E |
|---|---|
| Merk | HONEYWELL |
| Availability | Y |
Honeywell Voyager XP 1400g. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: LED. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 119 g
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | LED |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | China Post, Codabar, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39 (ASCII), Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, Pharmacode, UPC-A, UPC-E, UPC-E0, UPC-E1 |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Chinese Sensible Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417, QR Code |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 119 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
You may also be interested in
| Product |
Honeywell Voyager XP 1400g Draagbare s...
Login for pricing
|
Recommended
Opticon OPR3201 Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
New
Opticon OPR2001 Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Hot Product
Datalogic Touch 65 Pro Zwart
Login for pricing
|
Popular
Datalogic Touch 90 Pro Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Datalogic Heron HD3130 Draagbare stree...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
1400GSR-2USB-E
|
11789
|
11645
|
TD1130-BK-65
|
TD1130-BK-90
|
HD3130-BKK1B
|
| Merk |
HONEYWELL
|
OPTICON
|
OPTICON
|
DATALOGIC
|
DATALOGIC
|
DATALOGIC
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|





