Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Honeywell 2105IXR-3SER-CLHE barcode-lezer Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Laser Zwart, Rood
Artikelnummer
2105IXR-3SER-CLHE
Login for pricing
Op voorraad
Honeywell 2105IXR-3SER-CLHE, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, Laser, China Post, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39, Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5, EAN-13, EAN-8,..., Aztec Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417, Bedraad en draadloos
Honeywell 2105IXR-3SER-CLHE barcode-lezer Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Laser Zwart, Rood is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 2105IXR-3SER-CLHE |
|---|---|
| Merk | HONEYWELL |
| Availability | Y |
Honeywell 2105IXR-3SER-CLHE. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: Laser. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Standaard interfaces: RS-232. Kleur van het product: Zwart, Rood. Type stroombron: Batterij/Accu, Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion). Gewicht: 425 g, Breedte: 194,8 mm, Diepte: 75,8 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | Laser |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | China Post, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39, Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, Pharmacode, UPC-A, UPC-E, UPC-E0 |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417 |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Standaard interfaces | RS-232 |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 194,8 mm |
| Diepte | 75,8 mm |
| Hoogte | 139,5 mm |
| Gewicht | 425 g |
| Verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Honeywell 2105IXR-3SER-CLHE barcode-le...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra DS3678-HP Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra DS3678-SR Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Popular
Zebra DS3608-DP Draagbare streepjescod...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra RS5000 Draagbare streepjescodele...
Login for pricing
|
Datalogic PowerScan PM9100 Draagbare s...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
2105IXR-3SER-CLHE
|
DS3678-HP3U42A0SFW
|
DS3678-SR3U4210SFW
|
DS3608-DP20003VZWW
|
RS5000-LCFSWR
|
PM9100-433RBK10
|
| Merk |
HONEYWELL
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
DATALOGIC
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Grey
|
n.v.t.
|





