Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Google Pixel 10a 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5100 mAh Zwart
Artikelnummer
GA09561-GB
Login for pricing
Op voorraad
Google Pixel 10a, 16 cm (6.3"), 8 GB, 128 GB, 48 MP, Android 16.0, Zwart
Google Pixel 10a 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5100 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | GA09561-GB |
|---|---|
| EAN | 0840353949737 |
| Merk | |
| Availability | Y |
| Product Family | Pixel |
Google Pixel 10a. Beeldschermdiagonaal: 16 cm (6.3"), Resolutie: 1080 x 2424 Pixels. Processorfamilie: Google, Processormodel: Tensor G4. RAM-capaciteit: 8 GB, Interne opslagcapaciteit: 128 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 48 MP, Type camera achterzijde: Dubbele camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Inclusief besturingssysteem: Android 16.0. Capaciteit van de accu/batterij: 5100 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 183 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 16 cm (6.3") |
| Resolutie | 1080 x 2424 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 2000000:1 |
| Pixeldichtheid | 422,2 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 2000 cd/m² |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 20:9 |
| Soort paneel | OLED |
| Kleurdiepte | 24 Bit |
| Processor | |
| Processorfamilie | |
| Processormodel | Tensor G4 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Model coprocessor | Titan M2 |
| Coprocessor | Ja |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Camera | |
| Sensorgrootte tweede achtercamera | 1/3.1" |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 120° |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/2" |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 82° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 96,1° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 48 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 13 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,7 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Digitale zoom | 5x |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Video-opname modi | 1080p |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS), Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Ondersteunde cameravideo-indelingen | HEVC, H.264 |
| Slow motion-snelheid | 240 fps |
| Slow motion-modus | Ja |
| Macro video-opname | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G standaarden | UMTS, HSPA, HSDPA |
| 4G standaard | LTE |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| 5G-banden ondersteund | 850,900,1800,1900 MHz |
| 5G-standaard | Sub6 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Barometer | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Ergonomie | |
| Magnetische sensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Barometer | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Programmable Power Supply (PPS) |
| Noodoproep (satelliet) | Ja |
| Multimedia | |
| Ondersteunde videoformaten | HEVC/H.265, AVC, HEVC, H.264 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5100 mAh |
| Draadloos opladen | Ja |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 7,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 30 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3194 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | B |
| Sensoren | |
| Magnetische sensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Barometer | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 183 g |
| Breedte | 73 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Hoogte | 153,9 mm |
| Kenmerken | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 96,1° |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
New
Google Pixel 10a 16 cm (6.3") Dua...
Login for pricing
|
Hot Product
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Popular
Google Pixel 8 Pro 17 cm (6.7") D...
Login for pricing
|
Recommended
Google Pixel 9
Login for pricing
|
Google Pixel 9
Login for pricing
|
Bestseller
Fairphone 5 16,4 cm (6.46") Dual...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
GA09561-GB
|
MTP53ZD/A
|
GA04798-GB
|
GA05226-GB
|
GA05842-GB
|
F5FPHN-1ZW-EU1
|
| Merk |
Google
|
Apple
|
Google
|
Google
|
Google
|
FAIRPHONE
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
Android
|
Android
|
Android
|
Android
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
55" to 65"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
55" to 65"
|
55" to 65"
|
65" and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
Green
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Inclusief besturingssysteem |
Android 16.0
|
iOS 17
|
n.v.t.
|
Android 14
|
Android 14
|
Android 13
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
6GB and more
|
6GB and more
|
6GB and more
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Dual camera
|
Dual camera
|
Triple camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|




