Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Gigaset P710 IP PRO IP telefoon Zwart 2 regels TFT
Artikelnummer
S30853-H4101-R101
Login for pricing
Op voorraad
Gigaset P710 IP PRO, IP Phone, Zwart, Handset met snoer, 2 regels, 1000 entries, TFT
Gigaset P710 IP PRO IP telefoon Zwart 2 regels TFT is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | S30853-H4101-R101 |
|---|---|
| EAN | 4255781906201 |
| Merk | GIGASET |
| Availability | Y |
Gigaset P710 IP PRO. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Zwart, Handset type: Handset met snoer. Lijn-kwantiteit: 2 regels, Capaciteit telefoonboek: 1000 entries. Beeldscherm: TFT, Beeldschermdiagonaal: 7,11 cm (2.8"), Resolutie: 240 x 320 Pixels. Breedte: 185 mm, Diepte: 205 mm, Hoogte: 220 mm. Aantal handvatten opgenomen: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Apparaat-slot | Ja |
| Technische details | |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Handset type | Handset met snoer |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Apparaat-slot | Ja |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Apparaat-slot | Ja |
| Telefoonfuncties | |
| Lijn-kwantiteit | 2 regels |
| Wachtstand | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Beheerfuncties | |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 240 x 320 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 7,11 cm (2.8") |
| Beeldscherm | TFT |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Gigaset P710 IP PRO IP telefoon Zwart...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco 6821 IP telefoon Zwart 2 regels
Login for pricing
|
Hot Product
Avaya J139 IP telefoon Zwart
Login for pricing
|
Popular
Grandstream Networks DP730 IP telefoon...
Login for pricing
|
Grandstream Networks WP822 IP telefoon...
Login for pricing
|
Recommended
Grandstream Networks WP810 IP telefoon...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
S30853-H4101-R101
|
CP-6821-3PCC-K9=
|
700513916
|
DP730
|
WP822
|
WP810
|
| Merk |
GIGASET
|
Cisco
|
Avaya
|
Grandstream Networks
|
Grandstream Networks
|
Grandstream Networks
|
| Type product |
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|





