Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Gigaset N530 IP PRO + S700H PRO DECT-telefoon Nummerherkenning Antraciet
Artikelnummer
S30852-H3216-R102
Login for pricing
Op voorraad
Gigaset N530 IP PRO + S700H PRO, DECT-telefoon, Draadloze handset, Luidspreker, 500 entries, Nummerherkenning, Antraciet
Gigaset N530 IP PRO + S700H PRO DECT-telefoon Nummerherkenning Antraciet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Telefoons
| Artikelnummer | S30852-H3216-R102 |
|---|---|
| EAN | 4255781907697 |
| Merk | GIGASET |
| Availability | Y |
Gigaset N530 IP PRO + S700H PRO. Soort: DECT-telefoon, Handset type: Draadloze handset. Luidspreker, Capaciteit telefoonboek: 500 entries. Nummerherkenning. Beeldschermdiagonaal: 6,1 cm (2.4"). SMS. Kleur van het product: Antraciet. Aantal handsets inclusief: 1
| Prestatie | |
|---|---|
| Handset type | Draadloze handset |
| Soort | DECT-telefoon |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Aan/uit-toets | Ja |
| Compatibel met GAP: | Ja |
| Aantal melodieën | 32 |
| Blokkering van toetsenpaneel | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Antraciet |
| Montagewijze | Bureau |
| Ouderentelefoon | Nee |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Backlight toetsen | Ja |
| Blokkering van toetsenpaneel | Ja |
| Telefoonfuncties | |
| Luidspreker | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 500 entries |
| VIP-groepfunctie | Ja |
| VIP-groep met eigen melodie | Ja |
| Trilalarm | Ja |
| SMS | Ja |
| Aantal melodieën | 32 |
| Oproep-management | |
| Nummerherkenning | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Bel-lijn identificatie presentatie (CLIP) | Ja |
| Aantal items in belgeschiedenis | 60 |
| Beheerfuncties | |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Personalisatie | Iconen, Ringtones |
| Navigatietoets | Ja |
| Klok met kalender | Ja |
| Agenda | Ja |
| Ondersteunde talen | Multi |
| Geheugen | |
| Capaciteit telefoonboek | 500 entries |
| Indicatie | |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Batterij vol-indicatie | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie | Ja |
| Accucapaciteit | Ja |
| Beeldscherm | |
| Schermgrootte (display) | 49 x 37 mm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | TFT |
| Resolutie | 240 x 320 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 6,1 cm (2.4") |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Headset aansluiting(en) | Bluetooth |
| Draadloze verbindingen | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 5 W |
| Type batterij | AAA |
| Gesprekstijd | 13 uur |
| Standby tijd | 320 uur |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Batterijtechnologie | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Multimedia | |
| Ondersteund audioformaat | G.711 A-law, G.711 μ-law, G.722 |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen handset (BxDxH) | 49 x 26 x 151 mm |
| Afmetingen basisstation | 40 x 81 x 80 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal handsets inclusief | 1 |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | CE |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 75 procent |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Doos |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Blokkering van toetsenpaneel | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Gigaset N530 IP PRO + S700H PRO DECT-t...
Login for pricing
|
Recommended
Gigaset SL800H PRO Analoge-/DECT-telef...
Login for pricing
|
Hot Product
Gigaset S700H PRO DECT-telefoon Nummer...
Login for pricing
|
Bestseller
FRITZ!Fon C6 Black - German edition
Login for pricing
|
Popular
Gigaset R700H PRO DECT-telefoon Nummer...
Login for pricing
|
Unify OpenScape Desk Phone CP110 Analo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
S30852-H3216-R102
|
S30852-H2975-R102
|
S30852-H2974-R102
|
20002964
|
S30852-H2976-R102
|
L30250-F600-C580
|
| Merk |
GIGASET
|
GIGASET
|
GIGASET
|
FRITZ!
|
GIGASET
|
UNIFY
|
| Soort |
DECT telephone
|
Analog/DECT telephone
|
DECT telephone
|
DECT telephone
|
DECT telephone
|
Analog telephone
|
| Kleur van het product |
Anthracite
|
Anthracite
|
Anthracite
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Luidspreker |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
Y
|
| Capaciteit telefoonboek |
250entries and more
|
250entries and more
|
250entries and more
|
250entries and more
|
250entries and more
|
n.v.t.
|
| Nummerherkenning |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
| Antwoordapparaat |
N
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Freestanding/Wall
|
| Handset type |
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wired handset
|
| Ingebouwd display |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|





