Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Gigaset DESK 400 Analoge telefoon Zwart
Artikelnummer
S30054-H6538-C101
Login for pricing
Op voorraad
Gigaset DESK 400, Analoge telefoon, Handset met snoer, 10 entries, Zwart
Gigaset DESK 400 Analoge telefoon Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Telefoons
| Artikelnummer | S30054-H6538-C101 |
|---|---|
| EAN | 4250366868806 |
| Merk | GIGASET |
| Availability | Y |
Gigaset DESK 400. Soort: Analoge telefoon, Handset type: Handset met snoer. Capaciteit telefoonboek: 10 entries. Kleur van het product: Zwart. Aantal handsets inclusief: 1
| Prestatie | |
|---|---|
| Handset type | Handset met snoer |
| Soort | Analoge telefoon |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Aantal volumeniveaus handset | 2 |
| Aantal belvolumeniveaus | 3 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Bureau/muur |
| Ouderentelefoon | Nee |
| Telefoonfuncties | |
| Luidspreker | Nee |
| Capaciteit telefoonboek | 10 entries |
| Microfoon mute | Ja |
| Kiezen | Toon/puls |
| Oproep-management | |
| Nummerherkenning | Nee |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit telefoonboek | 10 entries |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht handset | 102 g |
| Gewicht basisstation | 423 g |
| Afmetingen handset (BxDxH) | 50 x 191 x 43 mm |
| Afmetingen basisstation | 146 x 208 x 73 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Analoge lijnkabel | Ja |
| Aantal handsets inclusief | 1 |
You may also be interested in
| Product |
Gigaset DESK 400 Analoge telefoon Zwart
Login for pricing
|
Gigaset AS690HX Analoge-/DECT-telefoon...
Login for pricing
|
Gigaset E290A Analoge-/DECT-telefoon N...
Login for pricing
|
New
Olympia 4510 Analoge telefoon Zwart, R...
Login for pricing
|
Gigaset AS690 Analoge-/DECT-telefoon N...
Login for pricing
|
Popular
Olympia 4500 Analoge telefoon Zwart, Wit
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
S30054-H6538-C101
|
S30852-H2876-R101
|
S30852-H2901-C101
|
2293
|
S30852-H2816-C101
|
2292
|
| Merk |
GIGASET
|
GIGASET
|
GIGASET
|
Olympia
|
GIGASET
|
Olympia
|
| Soort |
Analog telephone
|
Analog/DECT telephone
|
Analog/DECT telephone
|
Analog telephone
|
Analog/DECT telephone
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
| Luidspreker |
N
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
| Capaciteit telefoonboek |
n.v.t.
|
150entries to 200entries
|
150entries to 200entries
|
n.v.t.
|
100entries to 150entries
|
n.v.t.
|
| Nummerherkenning |
N
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
| Antwoordapparaat |
N
|
N
|
Y
|
n.v.t.
|
N
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
Desk/Wall
|
Desk
|
Desk
|
Desk
|
Freestanding
|
n.v.t.
|
| Handset type |
Wired handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wired handset
|
Wireless handset
|
n.v.t.
|
| Ingebouwd display |
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|





