Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Fractal Design Anode power supply unit 650 W 20+4 pin ATX ATX Zwart
Artikelnummer
FD-P-AA1B-650-EU
Fractal Design Anode power supply unit 650 W 20+4 pin ATX ATX Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Voedingen
| Artikelnummer | FD-P-AA1B-650-EU |
|---|---|
| EAN | 7340172703778 |
| Merk | Fractal Design |
| Availability | Y |
Fractal Design Anode. Totaal vermogen: 650 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, Max huidige output (+3.3V): 22 A. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Lengte SATA-stroomkabel: 150,400,650 mm, Lengte stroomkabel randapparaat (Molex): 150,400 mm. Bedoeld voor: PC, Vormfactor van de voeding (PSU): ATX, 80 PLUS certificatie: 80 PLUS Bronze. Kleur van het product: Zwart, Ventilator diameter: 12 cm, Aantal ventilatoren: 1 ventilator(en). Meegeleverde kabels: AC, CPU, Peripheral (Molex), SATA
| Koeling | |
|---|---|
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Prestatie | |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Bronze |
| Bedoeld voor | PC |
| ATX version | 2.52 |
| Certificering | CB, TUV, cTUVus, FCC, CE, RCM, CCC, BSMI, UKCA, EAC |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Bronze |
| Certificering | CB, TUV, cTUVus, FCC, CE, RCM, CCC, BSMI, UKCA, EAC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| Totaal vermogen | 650 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Max huidige output (+3.3V) | 22 A |
| Max huidige output(+12V) | 54,17 A |
| Max huidige output (+5V) | 22 A |
| Max huidige output (-12V) | 0,3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, Oververhitting, Kortsluiting, Onder spanning |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,400,650 mm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Aantal SATA power connectors | 4 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ja |
| Bekabelingstype | Semi-modulair |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, Peripheral (Molex), SATA |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, Peripheral (Molex), SATA |
| Breedte verpakking | 212 mm |
| Diepte verpakking | 285 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht verpakking | 2,4 kg |
| Certificaten | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Bronze |
| Certificering | CB, TUV, cTUVus, FCC, CE, RCM, CCC, BSMI, UKCA, EAC |
You may also be interested in
| Product |
New
Fractal Design Anode power supply unit...
Login for pricing
|
QNAP SP-6BAY-PSU power supply unit 250...
Login for pricing
|
Bestseller
QNAP PSU f/TS409U power supply unit 25...
Login for pricing
|
Synology PSU 100W_3 power supply unit...
Login for pricing
|
Popular
HPE 656362-B21 power supply unit 460 W
Login for pricing
|
HPE 511777-001 power supply unit 460 W
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
FD-P-AA1B-650-EU
|
SP-6BAY-PSU
|
SP-4BAY-PSU
|
PSU 100W_3
|
656362-B21
|
511777-001
|
| Merk |
Fractal Design
|
QNAP
|
QNAP
|
SYNOLOGY
|
HPE
|
HPE
|
| Bedoeld voor |
PC
|
n.v.t.
|
Server
|
n.v.t.
|
Server
|
Server
|
| Vormfactor van de voeding (PSU) |
ATX
|
1U
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





