Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Fon FRITZ! M3 International
Artikelnummer
20003144
Fon FRITZ! M3 International is te bestellen in veelvoud van 1
- Handige DECT-telefoon – perfect voor de FRITZ!Box
- Ondersteunt HD-telefonie voor een natuurlijk geluid
- monochroom scherm (1,8")
- Verlicht toetsenbord
- Full-duplex handsfree bellen
- Mediaplayer en bedienen van smarthomeapparaten
- Toegang tot meerdere FRITZ!Box- en onlinetelefoonboeken
- Meerdere antwoordapparaten, beluisteren op afstand en doorsturen via e-mail
- Gemakkelijk bedienen van FRITZ!Box-functies
- Ontvangen van e-mails, RSS-feeds, webradio en podcasts
- Oproeplijsten, wekker, babyfoon, niet storen
- Beveiligd uit de doos door versleutelde spraakoverdracht
- Maximaal 16 uur gespreksduur, maximaal 14 dagen stand-by
- Update met nieuwe functies via toetsen
- DECT Eco: automatisch uitschakelen van het draadloze signaal in stand-by
Categorie: Telefoons
| Artikelnummer | 20003144 |
|---|---|
| EAN | 4023125031441 |
| Merk | FRITZ! |
| Availability | Y |
| Product Family | FRITZ!Fon |
De ideale telefoon voor de FRITZ!Box
De nieuwe veelzijdige DECT-telefoon FRITZ!Fon M3 met hd-telefonie en een natuurlijk geluid is een veelzijdig apparaat dat optimale communicatie garandeert dankzij de full-duplex luidspreker. Het overzichtelijke 1,8 inch monochrome scherm en het verlichte toetsenbord zorgen voor maximaal gebruiksgemak. Met een lange batterijduur, slimme multimedia, bedienfuncties en de excellente spraakkwaliteit is de FRITZ!Fon M3 de perfecte aanvulling op de FRITZ!Box – op kantoor en thuis.
Briljante telefonie met maximale flexibiliteit
Meerdere geïntegreerde antwoordapparaten met beluisteren op afstand en doorsturen via e-mail bieden maximale flexibiliteit. Met de toegang tot verschillende FRITZ!Box- en online telefoonboeken Bovendien maakt de toegang tot verschillende FRITZ!Box- en online telefoonboeken het organiseren van contacten een stuk gemakkelijker. Dankzij de handige integratie in de FRITZ!Box zijn alle telefoonfuncties centraal te bedienen en te beheren.
Multimedia en smarthome altijd binnen handbereik
Naast klassieke telefonie is de FRITZ!Fon M3 een multimedia-alleskunner: met een ingebouwde mediaplayer en ondersteuning voor internetradio, podcasts en muziekstreams biedt deze telefoon veelzijdige entertainmentmogelijkheden. Tegelijkertijd is het smarthome gemakkelijk te bedienen: smarthomeapparaten van FRITZ!, zoals radiatorthermostaten of stopcontacten, kunnen rechtstreeks via de telefoon worden bediend – voor meer gemak en energie-efficiëntie in het dagelijks leven.
FRITZ!Box als perfecte basis
Of het nu gaat om DSL, glasvezel, kabel of mobiel netwerk, de FRITZ!Fon M3 is de perfecte aanvulling op alle FRITZ!Box-modellen met geïntegreerde DECT-basisstation. De FRITZ!Box biedt alle gegevensdiensten en comfortfuncties die gemakkelijk via de gebruiksvriendelijke interface te bedienen zijn. Alle spraak-, audio- en bediengegevens worden veilig versleuteld doorgegeven via het DECT-signaal. Als de DECT Eco Mode is geactiveerd, schakelen de FRITZ!Box en de handsets in stand-bymodus het DECT-signaal volledig uit – voor maximale efficiëntie en veiligheid.
De nieuwe veelzijdige DECT-telefoon FRITZ!Fon M3 met hd-telefonie en een natuurlijk geluid is een veelzijdig apparaat dat optimale communicatie garandeert dankzij de full-duplex luidspreker. Het overzichtelijke 1,8 inch monochrome scherm en het verlichte toetsenbord zorgen voor maximaal gebruiksgemak. Met een lange batterijduur, slimme multimedia, bedienfuncties en de excellente spraakkwaliteit is de FRITZ!Fon M3 de perfecte aanvulling op de FRITZ!Box – op kantoor en thuis.
Briljante telefonie met maximale flexibiliteit
Meerdere geïntegreerde antwoordapparaten met beluisteren op afstand en doorsturen via e-mail bieden maximale flexibiliteit. Met de toegang tot verschillende FRITZ!Box- en online telefoonboeken Bovendien maakt de toegang tot verschillende FRITZ!Box- en online telefoonboeken het organiseren van contacten een stuk gemakkelijker. Dankzij de handige integratie in de FRITZ!Box zijn alle telefoonfuncties centraal te bedienen en te beheren.
Multimedia en smarthome altijd binnen handbereik
Naast klassieke telefonie is de FRITZ!Fon M3 een multimedia-alleskunner: met een ingebouwde mediaplayer en ondersteuning voor internetradio, podcasts en muziekstreams biedt deze telefoon veelzijdige entertainmentmogelijkheden. Tegelijkertijd is het smarthome gemakkelijk te bedienen: smarthomeapparaten van FRITZ!, zoals radiatorthermostaten of stopcontacten, kunnen rechtstreeks via de telefoon worden bediend – voor meer gemak en energie-efficiëntie in het dagelijks leven.
FRITZ!Box als perfecte basis
Of het nu gaat om DSL, glasvezel, kabel of mobiel netwerk, de FRITZ!Fon M3 is de perfecte aanvulling op alle FRITZ!Box-modellen met geïntegreerde DECT-basisstation. De FRITZ!Box biedt alle gegevensdiensten en comfortfuncties die gemakkelijk via de gebruiksvriendelijke interface te bedienen zijn. Alle spraak-, audio- en bediengegevens worden veilig versleuteld doorgegeven via het DECT-signaal. Als de DECT Eco Mode is geactiveerd, schakelen de FRITZ!Box en de handsets in stand-bymodus het DECT-signaal volledig uit – voor maximale efficiëntie en veiligheid.
| Prestatie | |
|---|---|
| Handset type | Draadloze handset |
| Soort | DECT-telefoon |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Aan/uit-toets | Ja |
| Maximum indoorbereik | 40 m |
| Maximum outdoorbereik | 300 m |
| ECO mode | Ja |
| HD-stem | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Bureau |
| Ouderentelefoon | Nee |
| Backlight toetsen | Ja |
| Telefoonfuncties | |
| Luidspreker | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| VIP-groep met eigen melodie | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Berichtenteller op basisstation | Ja |
| Babyphone functie | Ja |
| Oproep-management | |
| Nummerherkenning | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Wachtstand | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Oproepblokkering | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Gesprekken naar een andere telefoon omleiden | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Wekker | Ja |
| Volumeregeling | Ja |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Navigatietoets | Ja |
| Klok met kalender | Ja |
| Geintegreerde voicemail | Ja |
| Antwoordapparaat op afstand toegangkelijk | Ja |
| Ondersteunde talen | Duits, Engels, Spaans, Frans, Nederlands, Italiaans |
| Geheugen | |
| Capaciteit telefoonboek | 1000 entries |
| Indicatie | |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Batterij vol-indicatie | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie | Ja |
| Accucapaciteit | Ja |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 4,57 cm (1.8") |
| Energie | |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwd |
| Gesprekstijd | 16 uur |
| Standby tijd | 336 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Multimedia | |
| FM-radio | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht handset | 127 g |
| Gewicht basisstation | 104 g |
| Afmetingen handset (BxDxH) | 153 x 49 x 22 mm |
| Afmetingen basisstation | 71 x 72 x 43,5 mm |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Hoogte verpakking | 69 mm |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Hoogte verpakking | 69 mm |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief headset | Nee |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal handsets inclusief | 1 |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per palletlaag | 576 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Introductie jaar | 2026 |
| Introductie maand | Maart |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Product voor dubbel gebruik | Ja |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Full duplex | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Software kan worden geüpgraded | Ja |
| Introductie jaar | 2026 |
| Introductie maand | Maart |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Product voor dubbel gebruik | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Fon FRITZ! M3 International
Login for pricing
|
Bestseller
Gigaset S700H PRO DECT-telefoon Nummer...
Login for pricing
|
New
Gigaset C570HX Analoge-/DECT-telefoon...
Login for pricing
|
Unify OpenScape Desk Phone CP110 Analo...
Login for pricing
|
Gigaset CL660HX Analoge-/DECT-telefoon...
Login for pricing
|
Popular
Gigaset E630 Analoge-/DECT-telefoon
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
20003144
|
S30852-H2974-R102
|
S30852-H2861-R101
|
L30250-F600-C580
|
S30852-H2862-R101
|
S30852-H2503-C101
|
| Merk |
FRITZ!
|
GIGASET
|
GIGASET
|
UNIFY
|
GIGASET
|
GIGASET
|
| Soort |
DECT telephone
|
DECT telephone
|
Analog/DECT telephone
|
Analog telephone
|
Analog/DECT telephone
|
Analog/DECT telephone
|
| Kleur van het product |
Black
|
Anthracite
|
Black
|
Black
|
Anthracite
|
n.v.t.
|
| Luidspreker |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
| Capaciteit telefoonboek |
250entries and more
|
250entries and more
|
200entries to 250entries
|
n.v.t.
|
250entries and more
|
200entries to 250entries
|
| Nummerherkenning |
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
| Antwoordapparaat |
Y
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
| Montagewijze |
Desk
|
Desk
|
n.v.t.
|
Freestanding/Wall
|
Desk
|
n.v.t.
|
| Handset type |
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
Wired handset
|
Wireless handset
|
Wireless handset
|
| Ingebouwd display |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|





