Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Fellowes Breyta polssteun Silicone Salie
Artikelnummer
100142578
Login for pricing
Op voorraad
Fellowes Breyta, Salie, Silicone, EN ISO 9241-5, 60 mm, 470 mm, 17,5 mm
Fellowes Breyta polssteun Silicone Salie is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Polssteunen
| Artikelnummer | 100142578 |
|---|---|
| EAN | 0043859812363 |
| Merk | Fellowes |
| Availability | Y |
Fellowes Breyta. Kleur van het product: Salie, Materiaal: Silicone, Certificering: EN ISO 9241-5. Breedte: 60 mm, Diepte: 470 mm, Hoogte: 17,5 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 4 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Silicone |
| Kleur van het product | Salie |
| Certificering | EN ISO 9241-5 |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 190 g |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Technische details | |
| Materiaal | Silicone |
| Kleur van het product | Salie |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Fellowes Breyta polssteun Silicone Salie
Login for pricing
|
Popular
Kensington ErgoSoft-polssteun voor sta...
Login for pricing
|
New
Kensington ErgoSoft-polssteun voor sta...
Login for pricing
|
Bestseller
Fellowes 9112201 polssteun Polyurethaa...
Login for pricing
|
Recommended
Durable 5749-58 polssteun Gel Houtskool
Login for pricing
|
Fellowes 9252103 polssteun Stof/Weefse...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
100142578
|
K52802WW
|
K50432EU
|
9112201
|
574958
|
9252103
|
| Merk |
Fellowes
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
Fellowes
|
Durable
|
Fellowes
|
| Kleur van het product |
Sage
|
Black
|
Grey
|
Black
|
Charcoal
|
Black
|





