Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Fellowes 100143581 muis Universeel Rechtshandig Bluetooth + USB Type-C Optisch 2400 DPI
Artikelnummer
100143581
Login for pricing
Op voorraad
Fellowes 100143581, Rechtshandig, Verticaal ontwerp, Optisch, Bluetooth + USB Type-C, 2400 DPI, Zwart
Fellowes 100143581 muis Universeel Rechtshandig Bluetooth + USB Type-C Optisch 2400 DPI is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 100143581 |
|---|---|
| EAN | 0043859814121 |
| Merk | Fellowes |
| Availability | Y |
Fellowes 100143581. Vormfactor: Rechtshandig, Verticaal ontwerp. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: Bluetooth + USB Type-C, Bewegingsresolutie: 2400 DPI, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen/kabel. Kleur van het product: Zwart
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | Bluetooth + USB Type-C |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Bewegingsresolutie | 2400 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Scroll type | Wiel |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Stille klik | Ja |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | Bluetooth + USB Type-C |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Bewegingsresolutie | 2400 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Verticaal ontwerp | Ja |
| Ergonomie | |
| Oplaadbaar | Ja |
| Intrekbare kabel | Ja |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Verticaal ontwerp | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen/kabel |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Service levensduur van batterij | 4 maand(en) |
| Oplaadbaar | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 83 mm |
| Diepte | 104,5 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 110 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 100 procent |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Gewicht | 110 g |
| Garantieperiode | 5 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Fellowes 100143581 muis Universeel Rec...
Login for pricing
|
Bestseller
Kensington Orbit Trackball met Scrollr...
Login for pricing
|
New
Microsoft Basic Optical Mouse muis Kan...
Login for pricing
|
Microsoft P58-00057 muis USB Type-A Op...
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen Evoluent Standard
Login for pricing
|
Popular
Logitech M510 muis RF Draadloos Laser
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
100143581
|
K72337EU
|
P58-00059
|
P58-00057
|
BNEEVSR
|
910-001826
|
| Merk |
Fellowes
|
KENSINGTON
|
Microsoft
|
Microsoft
|
BakkerElkhuizen
|
LOGITECH
|
| Aantal knoppen |
n.v.t.
|
2
|
3
|
3
|
3
|
5
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Laser
|
| Bedoeld voor |
Universal
|
Office
|
Office
|
Office
|
Office
|
n.v.t.
|
| Aansluiting |
Bluetooth + USB Type-C
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Ring
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
n.v.t.
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
n.v.t.
|
Wired
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





