Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Evolis Primacy 2 plastic kaart printer Thermische transfer kleurstofsublimatie/hars Kleur 300 x 1200 DPI
Artikelnummer
PM2-0025-E
Login for pricing
Op voorraad
Evolis Primacy 2, Thermische transfer kleurstofsublimatie/hars, 300 x 1200 DPI, PVC, PVC Composiet, 280 card/h, 170 card/h, 0,25 mm
Evolis Primacy 2 plastic kaart printer Thermische transfer kleurstofsublimatie/hars Kleur 300 x 1200 DPI is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Kaartprinters
| Artikelnummer | PM2-0025-E |
|---|---|
| EAN | 5704174968054 |
| Merk | Evolis |
| Availability | Y |
Evolis Primacy 2. Printtechnologie: Thermische transfer kleurstofsublimatie/hars, Maximale resolutie: 300 x 1200 DPI, Card typen: PVC, PVC Composiet. Kleur van het product: Zwart, Wit, Totale invoercapaciteit: 100 vel, Intern geheugen: 32 MB. Ethernet interface type: Fast Ethernet. AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 1.5 A. Breedte: 205 mm, Diepte: 382 mm, Hoogte: 247 mm
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Kaartdikte (min) | 0,25 mm |
| Kaartdikte (max) | 1,25 mm |
| Kleur | Ja |
| Duplex printen | Ja |
| Print snelheid (kleur) | 280 card/h |
| Duplex print snelheid (kleur) | 170 card/h |
| Card feeder | Ja |
| Card typen | PVC, PVC Composiet |
| Printtechnologie | Thermische transfer kleurstofsublimatie/hars |
| Maximale resolutie | 300 x 1200 DPI |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Intern geheugen | 32 MB |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Totale invoercapaciteit | 100 vel |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 48 dB |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroom | 1.5 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 65 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 70 procent |
| Technische details | |
| Duplex print snelheid (kleur) | 170 card/h |
| Card feeder | Ja |
| Card typen | PVC, PVC Composiet |
| Geheugen | |
|---|---|
| Intern geheugen | 32 MB |
| Printkwaliteit | |
| Maximale resolutie | 300 x 1200 DPI |
| Printtechnologie | |
| Printtechnologie | Thermische transfer kleurstofsublimatie/hars |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 382 mm |
| Hoogte | 247 mm |
| Gewicht | 4,11 kg |
You may also be interested in
| Product |
Evolis Primacy 2 plastic kaart printer...
Login for pricing
|
Zebra ZC300 plastic kaart printer Verf...
Login for pricing
|
Zebra ZC300 plastic kaart printer Verf...
Login for pricing
|
Zebra ZC300 plastic kaart printer Verf...
Login for pricing
|
Zebra ZC300 plastic kaart printer Verf...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PM2-0025-E
|
ZC32-000C000EM00
|
ZC32-0M0C000EM00
|
ZC31-0M0C000EM00
|
ZC32-000CQ00EM00
|
| Merk |
Evolis
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
| Kleur |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Printtechnologie |
Dye-sublimation/Resin Thermal transfer
|
Dye-sublimation/Thermal transfer
|
Dye-sublimation/Thermal transfer
|
Dye-sublimation/Thermal transfer
|
Dye-sublimation/Thermal transfer
|
| Ingebouwd display |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|

