Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
eSTUFF ES68200001-BULK tabletbehuizing 25,9 cm (10.2") Folioblad Zwart
Artikelnummer
ES68200001-BULK
Login for pricing
Op voorraad
eSTUFF ES68200001-BULK, Folioblad, Apple, iPad 10.2 (2019), iPad 10.2 (2020), iPad 10.2 (2021), 25,9 cm (10.2"), 330 g
eSTUFF ES68200001-BULK tabletbehuizing 25,9 cm (10.2") Folioblad Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | ES68200001-BULK |
|---|---|
| EAN | 5704174799283 |
| Merk | eSTUFF |
| Availability | Y |
eSTUFF ES68200001-BULK. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad 10.2 (2019), iPad 10.2 (2020), iPad 10.2 (2021), Maximale schermgrootte: 25,9 cm (10.2"), Aantal standaardmodi: 2. Gewicht: 330 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Microvezel |
| Maximale schermgrootte | 25,9 cm (10.2") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Compatibiliteit | iPad 10.2 (2019), iPad 10.2 (2020), iPad 10.2 (2021) |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Automatische functie voor activeren/sluimeren | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Gewicht | 330 g |
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht verpakking | 331 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht verpakking | 331 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Type verpakking | Polybag |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
eSTUFF ES68200001-BULK tabletbehuizing...
Login for pricing
|
New
Wacom ACK52702 tabletbehuizing Buidelz...
Login for pricing
|
Recommended
Wacom ACK52701 Buidelzak Grijs
Login for pricing
|
Hot Product
Targus VersaVu 32,8 cm (12.9") Fo...
Login for pricing
|
Bestseller
Newland Holster 12,7 cm (5") Zwart
Login for pricing
|
Popular
Targus Click-In 26,7 cm (10.5") F...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ES68200001-BULK
|
ACK52702
|
ACK52701
|
THZ749GL
|
HS105
|
THZ850GL
|
| Merk |
eSTUFF
|
WACOM
|
WACOM
|
TARGUS
|
Newland
|
TARGUS
|
| Materiaal |
Microfibre
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Wacom
|
Wacom
|
Apple (brand)
|
Newland
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Pouch case
|
Pouch case
|
Folio case
|
Holster case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





