Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
eSTUFF ES681859-BULK tabletbehuizing 37,1 cm (14.6") Zwart
Artikelnummer
ES681859-BULK
Login for pricing
Op voorraad
eSTUFF ES681859-BULK, Samsung, Tab S9 Ultra/S8 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 420 g
eSTUFF ES681859-BULK tabletbehuizing 37,1 cm (14.6") Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | ES681859-BULK |
|---|---|
| EAN | 5715063149171 |
| Merk | eSTUFF |
| Availability | Y |
eSTUFF ES681859-BULK. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Tab S9 Ultra/S8 Ultra, Maximale schermgrootte: 37,1 cm (14.6"), Aantal standaardmodi: 2. Gewicht: 420 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Maximale schermgrootte | 37,1 cm (14.6") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Penhouder | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Compatibiliteit | Tab S9 Ultra/S8 Ultra |
| Draagwijze | Schouderband |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Schouderband | Ja |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Schokbestendig tot | 1,22 m |
| Draagriem | Ja |
| Design | |
| Penhouder | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Schouderband | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 420 g |
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht verpakking | 520 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Polybag |
| Scherm beschermer | Nee |
| Inclusief Stylus | Nee |
| Gewicht verpakking | 520 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | Cover + shoulder strap |
| Inhoud van de verpakking | |
| Scherm beschermer | Nee |
| Inclusief Stylus | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Verpakkingsinhoud | Cover + shoulder strap |
| Draagwijze | Schouderband |
You may also be interested in
| Product |
eSTUFF ES681859-BULK tabletbehuizing 3...
Login for pricing
|
New
Wacom ACK52702 tabletbehuizing Buidelz...
Login for pricing
|
Popular
Targus VersaVu 32,8 cm (12.9") Fo...
Login for pricing
|
Hot Product
Newland Holster 12,7 cm (5") Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Defender Case voor iPad 7th/8...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Defender Case voor iPad 7th/8...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ES681859-BULK
|
ACK52702
|
THZ749GL
|
HS105
|
77-62035
|
77-62032
|
| Merk |
eSTUFF
|
WACOM
|
TARGUS
|
Newland
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
| Materiaal |
Polycarbonate (PC)
|
n.v.t.
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Wacom
|
Apple (brand)
|
Newland
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
n.v.t.
|
Pouch case
|
Folio case
|
Holster case
|
Cover case
|
Cover case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|





