Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
eSTUFF ES623009 interface hub Grijs
Artikelnummer
ES623009
Login for pricing
Op voorraad
eSTUFF ES623009, 3.5mm, MicroSD (TransFlash), 60 Hz, Grijs, Aluminium, 100 W
eSTUFF ES623009 interface hub Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | ES623009 |
|---|---|
| EAN | 5704174098577 |
| Merk | eSTUFF |
| Availability | Y |
eSTUFF ES623009. Hub-interfaces: 3.5mm, Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash). Maximale refresh snelheid: 60 Hz, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Aluminium. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit/s. Breedte: 55 mm, Diepte: 14,7 mm, Hoogte: 134 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 110 mm, Diepte verpakking: 17 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Hub-interfaces | 3.5mm |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Grijs |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Prestatie | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 14,7 mm |
| Hoogte | 134 mm |
| Gewicht | 124 g |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 17 mm |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 17 mm |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
eSTUFF ES623009 interface hub Grijs
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Monteerbare robuuste indu...
Login for pricing
|
StarTech.com 2-poort Industriële USB n...
Login for pricing
|
StarTech.com 8-poort USB naar RS232 Se...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Monteerbare 4-poort Robuu...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 7-poorts USB 3.0 hub - 5G...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ES623009
|
ST7200USBM
|
ICUSB2322I
|
ICUSB2328
|
ST4200USBM
|
ST7300U3M
|
| Merk |
eSTUFF
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
n.v.t.
|
7
|
2
|
8
|
4
|
7
|





