Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
eSTUFF ES501014 accessoire voor smartphones & mobiele telefoons
Artikelnummer
ES501014
Login for pricing
Op voorraad
eSTUFF ES501014, Transparant, Gehard glas, Apple, 11,9 cm (4.7"), 10 g, 85 mm
eSTUFF ES501014 accessoire voor smartphones & mobiele telefoons is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | ES501014 |
|---|---|
| EAN | 5715063015315 |
| Merk | eSTUFF |
| Availability | Y |
eSTUFF ES501014. Kleur van het product: Transparant, Materiaal: Gehard glas, Merkcompatibiliteit: Apple. Gewicht: 10 g. Breedte verpakking: 85 mm, Diepte verpakking: 15 mm, Hoogte verpakking: 140 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Gehard glas |
| Maximale schermgrootte | 11,9 cm (4.7") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 10 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 85 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 380 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
eSTUFF ES501014 accessoire voor smartp...
Login for pricing
|
eSTUFF ES501013 accessoire voor smartp...
Login for pricing
|
eSTUFF ES501010 accessoire voor smartp...
Login for pricing
|
Terratec 270597 accessoire voor smartp...
Login for pricing
|
DeLOCK 20652 accessoire voor smartphon...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ES501014
|
ES501013
|
ES501010
|
270597
|
20652
|
| Merk |
eSTUFF
|
eSTUFF
|
eSTUFF
|
Terratec
|
Delock
|
| Type product |
n.v.t.
|
Lens protector
|
n.v.t.
|
Lens protector
|
Lens protector
|



