Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Equip 129967 netwerkkabeltester Tester voor kabels met getwiste aderparen Wit
Artikelnummer
129967
Login for pricing
Op voorraad
Equip 129967, Tester voor kabels met getwiste aderparen, RJ-11, RJ-12, RJ-45, Kortsluitingstesten, Transmissie testen, Wit, Stroom, TX / RX, CE, RoHS
Equip 129967 netwerkkabeltester Tester voor kabels met getwiste aderparen Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Netwerk Kabeltesters
| Artikelnummer | 129967 |
|---|---|
| EAN | 0398805088683 |
| Merk | EQUIP |
| Availability | Y |
Equip 129967. Type product: Tester voor kabels met getwiste aderparen, Ondersteunde aansluitingen: RJ-11, RJ-12, RJ-45, Testtype: Kortsluitingstesten, Transmissie testen. Certificaten van naleving: CE, RoHS. Breedte: 101,8 mm, Diepte: 29,5 mm, Hoogte: 106,5 mm. Breedte verpakking: 107 mm, Diepte verpakking: 33 mm, Hoogte verpakking: 153,5 mm. Land van herkomst: China, (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 450 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 385 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Tester voor kabels met getwiste aderparen |
| Ondersteunde aansluitingen | RJ-11, RJ-12, RJ-45 |
| Testtype | Kortsluitingstesten, Transmissie testen |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| LED-indicatoren | Stroom, TX / RX |
| Kleur van het product | Wit |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 101,8 mm |
| Diepte | 29,5 mm |
| Hoogte | 106,5 mm |
| Gewicht | 130 g |
| Gewicht verpakking | 155 g |
| Diepte verpakking | 33 mm |
| Hoogte verpakking | 153,5 mm |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 155 g |
| Diepte verpakking | 33 mm |
| Hoogte verpakking | 153,5 mm |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Technische details | |
| Type product | Tester voor kabels met getwiste aderparen |
| Ondersteunde aansluitingen | RJ-11, RJ-12, RJ-45 |
| Testtype | Kortsluitingstesten, Transmissie testen |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| LED-indicatoren | Stroom, TX / RX |
| Kleur van het product | Wit |
| Hoogte verpakking | 153,5 mm |
| Breedte verpakking | 107 mm |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 16,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 385 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 510 mm |
| Land van herkomst | China |
| Douane productcode (TARIC) | 9030400000 |
You may also be interested in
| Product |
Equip 129967 netwerkkabeltester Tester...
Login for pricing
|
Intellinet 351898 netwerkkabeltester U...
Login for pricing
|
LogiLink Cable tester
Login for pricing
|
Schwaiger NWM1 531 netwerkkabeltester...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
129967
|
351898
|
WZ0010
|
NWM1 531
|
| Merk |
EQUIP
|
Intellinet
|
LogiLink
|
Schwaiger
|
| Type product |
Twisted pair cable tester
|
UTP/STP cable tester
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|



